Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Slovníky » Srovnání cen Siebenschein Hugo, Kolektiv: Velký česko-německý slovník (535 tisíc)

Slovníky

Siebenschein Hugo, Kolektiv: Velký česko-německý slovník (535 tisíc)

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Hugo Siebenschein, Nové, opravené vydání našeho největšího německo-českého slovníku vzniklého v minulém století obsahuje více než 190 000 německých výrazů a 270 000 českých ekvivalentů. V komplexně zpracovaných heslech přináší všeobecnou slovní zásobu jazyka (i v jeho hovorových a expresivních významech) ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.16194
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Siebenschein Hugo, Kolektiv: Velký česko-německý slovník (535 tisíc) koupíte i tady

Specifikace Siebenschein Hugo, Kolektiv: Velký česko-německý slovník (535 tisíc)

Kategorie Slovníky
Nejnižší cena 299 Kč

Nové, opravené vydání našeho největšího německo-českého slovníku vzniklého v minulém století obsahuje více než 190 000 německých výrazů a 270 000 českých ekvivalentů. V komplexně zpracovaných heslech ... a dál?

Produkt Siebenschein Hugo, Kolektiv: Velký česko-německý slovník (535 tisíc)

Siebenschein Hugo, Kolektiv: Velký česko-německý slovník (535 tisíc) - parametry

Název produktu: Siebenschein Hugo, Kolektiv: Velký česko-německý slovník (535 tisíc)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 1 190 Kč
Ušetríte až: 891 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Hugo Siebenschein, Nové, opravené vydání našeho největšího německo-českého slovníku vzniklého v minulém století obsahuje více než 190 000 německých výrazů a 270 000 českých ekvivalentů. V komplexně zpracovaných heslech přináší všeobecnou slovní zásobu jazyka (i v jeho hovorových a expresivních významech) spolu s odbornou a vědeckou terminologií mnoha oborů. Všechny příklady použití jsou uváděny s českým překladem, bohatě jsou zastoupena ustálená slovní spojení včetně idiomatických výrazů; hesla jsou v dostatečné míře vybavena gramatickým a výslovnostním aparátem. Slovník je vybaven přehledem německé gramatiky a je určen překladatelům, studentům pokročilejších úrovní a všem zájemcům o němčinu. Druh sortimentu : Kniha, Velký česko-německý slovník 1+2 díl, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno Velký česko-německý slovník (2 knihy) - Hugo a kolektiv Siebenschein . Opravené vydání nejrozsáhlejšího česko-německého slovníku nabízí na 218 000 českých výrazů a 304 000 německých ekvivalentů. Je v něm zpracována všeobecná slovní zásoba spisovného i hovorového jazyka, spolu s odbornou terminologií mnoha oborů. Heslová záhlaví jsou opatřena vysvětlivkami a syntaktickými charakteristikami, užití v kontextu je ilustrováno na příkladech a bohatě je uváděna i frazeologie. Německé výrazy jsou přepsány do nového pravopisu a uvádějí se u nich základní gramatické informace. Velký česko-německý slovník (2 knihy) - Hugo a kolektiv Siebenschein od nakladatelství LEDA spol. s r. o. v kategorii Knihy | | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.