Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Siao-fan Cung, Liscum Gary: Zdraví ve vaší dlani - Čínská medicína

Knihy

Siao-fan Cung, Liscum Gary: Zdraví ve vaší dlani - Čínská medicína

Hodnocení: 1x
  • 4

Zdraví ve vaší dlani je první knihou u nás, která se zabývá diagnostikou nemocí prostřednictvím čínské chiromantie a čínskou diagnostikou podle nehtů na rukou. Autoři, americký akupunkturista a jeho manželka, překladatelka z čínštiny, čerpali při přípravě této publikace z nespočtu původních čínských materiálů. Tato ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Siao-fan Cung, Liscum Gary: Zdraví ve vaší dlani - Čínská medicína koupíte i tady

Specifikace Siao-fan Cung, Liscum Gary: Zdraví ve vaší dlani - Čínská medicína

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 101 Kč

Z hlediska čínské medicíny představuje každá část našeho těla obraz celého organizmu, stejně jako každá buňka obsahuje genetický kód celého těla. Čínští lékaři jsou proto již po staletí přesvědčeni, že zdravotní stav lze diagnostikovat z tvaru dlaně, jejích vyvýšenin, rýh a nehtů. Zdraví ve vaší dlani je první knihou u nás, která se zabývá diagnostikou nemocí prostřednictvím čínské chiromantie a čínskou diagnostikou podle nehtů na rukou. Autoři, americký akupunkturista a jeho manželka, překladatelka z čínštiny, » ... a dál?

Produkt Siao-fan Cung, Liscum Gary: Zdraví ve vaší dlani - Čínská medicína

Siao-fan Cung, Liscum Gary: Zdraví ve vaší dlani - Čínská medicína - parametry

Název produktu: Siao-fan Cung, Liscum Gary: Zdraví ve vaší dlani - Čínská medicína
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 101 Kč
Maximální cena: 180 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zdraví ve vaší dlani je první knihou u nás, která se zabývá diagnostikou nemocí prostřednictvím čínské chiromantie a čínskou diagnostikou podle nehtů na rukou. Autoři, americký akupunkturista a jeho manželka, překladatelka z čínštiny, čerpali při přípravě této publikace z nespočtu původních čínských materiálů. Tato publikace je určená všem, kteří se zajímají o čínskou lékařskou chiromantii nebo o čtení z dlaně obecně, lékařům a léčitelům užívajícím postupy tradiční čínské medicíny, a vůbec všem, kteří chtějí vzít své zdraví do vlastních rukou.Zdraví ve vaší dlani je první knihou u nás, která se zabývá diagnostikou nemocí prostřednictvím čínské chiromantie a čínskou diagnostikou podle nehtů na rukou. Autoři, americký akupunkturista a jeho manželka, překladatelka z čínštiny, čerpali při přípravě této publikace z nespočtu původních čínských materiálů. Tato publikace je určená všem, kteří se zajímají o čínskou lékařskou chiromantii nebo o čtení z dlaně obecně, lékařům a léčitelům užívajícím postupy tradiční čínské medicíny, a vůbec všem, kteří chtějí vzít své zdraví do vlastních rukou. Popis Úryvek z úvodu: Tato kniha je předběžným průvodcem k praktickému použití čínské lékařské chiromantie. Vizuální pozorování prostým okem je jednou ze čtyř základním metod diagnostiky tradiční čínské medicíny neboli TČM. Su Wen (Prosté otázky), jedno z nejstarších a nejuznávanějších klasických děl čínské medicíny, uvádí: "Pokud se něco stane uvnitř těla, musí se to odrazit i na jeho vnější straně." Přestože vizuální zkoumání se v rámci čínské medicíny obvykle zaměřuje na obličej a na postižené části těla, zejména pak na jazyk, v posledních letech dochází v Číně k obnově zájmu o zkoumání také rukou, dlaní a nehtů. (...) Tato kniha je kombinací starodávné čínské tradice a moderních vědeckých poznatků. Některé údaje uvedené v této knize vycházejí z teorie jin jang, pěti fází nebo osmi trigramů. Další údaje zase vycházejí z moderních klinických pozorování. Moderní čínská chiromantie se takto stává unikátní směsí dávných a moderních vědomostí. (...) O KNIZE Tato kniha je rozdělena do dvou částí. První kniha všeobecně pojednává o čínské lékařské chiromantii. Nabízí základní přehled lékařských indikací spojených s tvarem rukou a prstů, s barvou rukou, s nejrůznějšími vrcholky a čárami a s nehty na rukou. Hlavním účelem těchto indikací je poskytnout představu o vrozených dispozicích jednotlivce. (...) Kniha druhá specificky pojednává o moderní čínské diagnostice z nehtů. Jde o to, že místo indikace toho kterého onemocnění, k němuž by během pacientova života mohlo dijít, diagnóza z nehtů se spíše snaží zjistit, která onemocnění mohou probíhat právě teď. (...) Počet stran: 200 Rozměry: 145 x 205 Vazba: brožovaná


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.