Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Sí, vole!

Knihy

Sí, vole!

Hodnocení: 5x
  • 4

Neumíte španělsky? Nejste sami! Skvělý cestopis Sí, vole! vás vezme na road trip po Střední Americe – v pořádně zábavné společnosti. Pavel Liška, Hynek Bernard a Jan Révai se směle vypořádají s nedostatečnou hygienou a ještě nedostatečnější španělštinou. Nerozumí ničemu, ale o to více poznávají: zemitý lid, divokou přírodu a fascinující kulturu. Leckdy na sebe vrčí, ale smích nakonec zvítězí. Dotkněte se rozpálené silnice a užijte si mozaiku cestovních deníků s nádechem tequily. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.67
skladem

Jaké má kniha
Sí, vole!
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sí, vole! koupíte i tady

Specifikace Sí, vole!

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 219 Kč

Mozaika cestovních deníků tří Vandráků, kteří jezdí na motorkách po Střední Americe, točí o tom dokument a plní si sen. Potkávají lidi, přírodu, místní kulturu a taky sami sebe. Občas se dotýkají asfaltu a občas historie, občas pijí, koukají do ohně, smějí se, štěkají se a žasnou. Často po cestě kladou otázky ostatním lidem a někdy klade cesta otázky jim. Jet podle navigace, nebo intuice? Drze, nebo bezpečně? Společně, nebo sám? A odpověď? Sí, vole! ... a dál?

Produkt Sí, vole!

Sí, vole! - parametry

Název produktu: Sí, vole!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 219 Kč
Maximální cena: 359 Kč
Ušetríte až: 140 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha - Mozaika deníků třech Vandráků, co cestujou po Střední Americe, točí o tom dokument a plní si sen. Potkávají lidi, divokou přírodu, dávný časy a sami sebe. Jsou špinavý, šťastný, protivný a občas je jim smutno, ale ze všeho nejvíc se smějou a dělají si ze všeho legraci. Ze sebe, z toho, jak padají, nerozumí španělsky, i z toho, že dostali šanci o tom všem teď napsat svoji velkou knihu. - autor Pavel Liška, Hynek Bernard, Jan Révai, 296 stran. Nebloudíme, necháváme se vést... Vydejte se na dobrodružnou cestu s Vandráky Vagamundos!Mozaika deníků třech Vandráků, co cestujou po Střední Americe, točí o tom dokument a plní si sen. Potkávají lidi, divokou přírodu, dávný časy a sami sebe. Jsou špinavý, šťastný, protivný a občas je jim smutno, ale ze všeho nejvíc se smějou a dělají si ze všeho legraci. Ze sebe, z toho, jak padají, nerozumí španělsky, i z toho, že dostali šanci o tom všem teď napsat svoji velkou knihu.Často po cestě dávají otázky ostatním lidem a někdy dá cesta otázku jim. Jet podle navigace, ne

Mozaika cestovních deníků tří Vandráků, kteří jezdí na motorkách po Střední Americe, točí o tom dokument a plní si sen. Potkávají lidi, přírodu, místní kulturu a taky sami sebe. Občas se dotýkají asfaltu a občas historie, občas pijí, koukají do ohně, smějí se, štěkají se a žasnou. Často po cestě kladou otázky ostatním lidem a někdy klade cesta otázky jim. Jet podle navigace, nebo intuice? Drze, nebo bezpečně? Společně, nebo sám? A odpověď? Sí, vole!


Přidat recenzi pro Sí, vole!

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.