shumee Barové židle 4 ks masivní recyklované dřevo
shumee Barové židle 4 ks masivní recyklované dřevo

TOP 10 shumee Barové židle 4 ks masivní recyklované dřevo

100%
od 6 690 Kč

Tyto barové židle, designované ve starožitném stylu s industriálním šarmem, jsou dokonalým nadčasovým doplňkem do vaší domácnosti.

Barové židle jsou vyrobeny z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých zdemolovaných budov a může obsahovat různé typy dřeva, jako je sheesham (růžové dřevo), borovice, teak, buk, dub, cedr, mangovník, akácie atd. To znamená, že recyklované dřevo má…

Alza.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 59 Kč Skladem
6 690 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: shumee Barové židle 4 ks masivní recyklované dřevo
Výrobce: shumee
Minimální cena: 6 690 Kč
Maximální cena: 6 690 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5,00 bodů z 5
Hodnocení:
5

Popis produktu

Tyto barové židle, designované ve starožitném stylu s industriálním šarmem, jsou dokonalým nadčasovým doplňkem do vaší domácnosti.

Barové židle jsou vyrobeny z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých zdemolovaných budov a může obsahovat různé typy dřeva, jako je sheesham (růžové dřevo), borovice, teak, buk, dub, cedr, mangovník, akácie atd. To znamená, že recyklované dřevo má charakteristiky všech těchto různých druhů dřevin. Navíc je již zestárlé, zvětralé a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá.

Překrásná textura dřeva činí každý kus nábytku jedinečným a lehce odlišným od ostatních. Známky opotřebení a zřetelná kresba dřeva dávají každé barové židli její vlastní příběh a unikátní vzhled. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s největší pečlivostí, ať už se jedná o broušení, natírání anebo lakování. Ocelové rámy přispívají k odolnosti a stabilitě židlí a opěrka na nohy vám zajistí, že si při sezení na židli dopřejete naprostého pohodlí. Montáž je snadná.

Dodávka zahrnuje 4 barové židle. Důležitá poznámka: Barevné odstíny se liší kus od kusu, takže každá z našich barových židlí je jedinečná. Výběr kusů k dodávce je náhodný.

  • Materiál: sedák z masivního recyklovaného dřeva + ocelový rám
  • Celkové rozměry: 45 x 36 x 99 cm (Š x H x V)
  • Šířka sedáku: 35 cm
  • Hloubka sedáku: 30 cm
  • Výška sedáku od země: 74 cm
  • Leštěné, natřené a nalakované
  • Snadná montáž
  • Balení obsahuje 4 barové stoličky

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.