Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Shelley Redford Young, Robert O. Young: PH zázrak

Knihy naučná literatura

Shelley Redford Young, Robert O. Young: PH zázrak

Hodnocení: 1x
  • 4

Přestaňte počítat kalorie, vážit tuky a odměřovat porce jídla! Zbavte se nedostatku energie, špatného zažívání, nadbytečných kilogramů, bolestí a nemocí. Užívejte si nově nabytou vitalitu, jasné myšlení, pevné zdraví a štíhlé tělo. Podstatou programu v knize pH zázrak, jenž má neuvěřitelný přínos pro zdraví, je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.55667
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
PH zázrak
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Shelley Redford Young, Robert O. Young: PH zázrak

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 297 Kč

Přestaňte počítat kalorie, vážit tuky a odměřovat porce jídla! Zbavte se nedostatku energie, špatného zažívání, nadbytečných kilogramů, bolestí a nemocí. Užívejte si nově nabytou vitalitu, jasné myšlení, pevné zdraví a štíhlé tělo. Podstatou programu v knize pH zázrak, jenž má neuvěřitelný přínos pro zdraví, je vyrovnaný způsob života a vyvážená strava. Popis Zdraví souvisí s pH vnitřního prostředí. Udržovat jeho stabilní hodnoty je pro organismus nesmírně náročné. Alkalizujícími a acidifikujícími potravinami v » ... a dál?

Produkt Shelley Redford Young, Robert O. Young: PH zázrak

Shelley Redford Young, Robert O. Young: PH zázrak - parametry

Název produktu: Shelley Redford Young, Robert O. Young: PH zázrak
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 297 Kč
Maximální cena: 297 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přestaňte počítat kalorie, vážit tuky a odměřovat porce jídla! Zbavte se nedostatku energie, špatného zažívání, nadbytečných kilogramů, bolestí a nemocí. Užívejte si nově nabytou vitalitu, jasné myšlení, pevné zdraví a štíhlé tělo. Podstatou programu v knize pH zázrak, jenž má neuvěřitelný přínos pro zdraví, je vyrovnaný způsob života a vyvážená strava.Přestaňte počítat kalorie, vážit tuky a odměřovat porce jídla! Zbavte se nedostatku energie, špatného zažívání, nadbytečných kilogramů, bolestí a nemocí. Užívejte si nově nabytou vitalitu, jasné myšlení, pevné zdraví a štíhlé tělo. Podstatou programu v knize pH zázrak, jenž má neuvěřitelný přínos pro zdraví, je vyrovnaný způsob života a vyvážená strava. Popis Zdraví souvisí s pH vnitřního prostředí. Udržovat jeho stabilní hodnoty je pro organismus nesmírně náročné. Alkalizujícími a acidifikujícími potravinami v poměru 80/20 se metabolismu velice uleví. Nově vytvořený systém stravování, jehož účinnost je dokázána, ovlivňuje příznivým způsobem náš metabolismus, posiluje a udržuje dobrý zdravotní stav. V knize pH zázrak naleznete: Snídaně s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem vlákniny, jež mohou být tou nejzásadnější změnou. Pročišťování - detoxikační úloha tekutin, které snižují množství cizorodých látek a normalizují trávení a metabolismus. Odstraňování škodlivých bakterií, kvasinek a plísní z těla. Alkalizující potraviny - rajská jablíčka, avokádo a listovou zeleninu - a jak je při přípravě lákavých a chutných jídel kombinovat s mírně acidifikujícími potravinami, jako jsou ryby, obilniny a některé ovoce. Doplňky stravy - jak je vybírat, nakupovat a vypočítat správnou dávku. Voda, nejdůležitější nápoj - jak se ujistit, že je bezpečná a čistá a že je jí dost. Úryvek z úvodu: Pomocí opatření, která mi poradil doktor Young při první návštěvě, jako dostatek zeleniny ve stravě, pití čisté vody, vyloučení cukru a většiny acidifikujících látek, se výsledky dostavily téměř okamžitě. Můj zdavoní stav se změnil během několika týdnů. Od té doby poctivě dodržuji zásady, které jsou uvedeny v této knize. Nejsem vždy naprosto důsledná a občas se nechám zlákat starými zvyky, cukrem a dalším balastem. Vím však, jak můj organismus reaguje, a vždy se rychle vrátím na správnou cestu. Pravda, neprožila jsem žádný z těch neuvěřitelných zázraků, kdy doporučená strava a způsob života dokážou zvrátit rakovinu ve čtvrtém stadiu, ale vím, že doktor Young bývá takových situací svědkem. I tak je mi po všech těch letech jasné, jak může tento způsob stravování člověku od základů změnit život. Je objevem, zcela novým pohledem na svět. Ovlivňuje způsob, jakým nahlížíme na sebe sama, jak chápeme nemoc a jak strava, kterou příjímáme, ovlivňuje všechno, co děláme. Doktor Young svou prací nemění pouze chápání fyziologie lidského těla, ale též životní postoj, tedy lidského ducha. Strava má vliv na duši stejně jako na tělo


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.