Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Shelley Mary: Frankenstein T. Pack w. gratis CD

Knihy

Shelley Mary: Frankenstein T. Pack w. gratis CD

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Macmillan Readers Elementary Level Frankenstein T. Pk w. gratis CD - Mary Shelley;retold by Margaret Tarner. Anotace: Macmillan Readers v úrovni Elementary můžete číst asi po jednom až dvou letech studia angličtiny. K porozumění vám postačí slovní zásoba 1 100 slov. Knihy mají 64 až 80 stran. Kniha je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Shelley Mary: Frankenstein T. Pack w. gratis CD

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 208 Kč

Publikace: Macmillan Readers Elementary Level Frankenstein T. Pk w. gratis CD - Mary Shelley;retold by Margaret Tarner. Anotace: Macmillan Readers v úrovni Elementary můžete číst asi po jednom až dvou letech studia angličtiny. K porozumění vám postačí slovní zásoba 1 100 slov. Knihy mají 64 až 80 stran. Kniha je balena s audio CD a obsahuje 8 stran cvičení. věk 15+ Převyprávěná verze jedné z nejslavnějších hororových příběhů... Popis: A retold version of one of the most famous and inventive horror stories ever » ... a dál?

Produkt Shelley Mary: Frankenstein T. Pack w. gratis CD

Shelley Mary: Frankenstein T. Pack w. gratis CD - parametry

Název produktu: Shelley Mary: Frankenstein T. Pack w. gratis CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 208 Kč
Maximální cena: 260 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Macmillan Readers Elementary Level Frankenstein T. Pk w. gratis CD - Mary Shelley;retold by Margaret Tarner. Anotace:

Macmillan Readers v úrovni Elementary můžete číst asi po jednom až

dvou letech studia angličtiny. K porozumění vám postačí slovní

zásoba 1 100 slov. Knihy mají 64 až 80 stran. Kniha je balena s

audio CD a obsahuje 8 stran cvičení. věk 15+ Převyprávěná verze

jedné z nejslavnějších hororových příběhů...

Popis:

A retold version of one of the most famous and inventive horror

stories ever written. úroveň A2 podle Společného evropského

referenčního rámce Macmillan Readers v této pokročilosti můžete

číst asi po jednom až dvou letech studia angličtiny. Většina titulů

je balena společně s audio CD a mnohé jsou rozšířeny o 8 stran

cvičení. K porozumění vám postačí slovní zásoba 1 100 slov. Knihy

mají 64 až 80 stran a jsou na hřbetu značeny zelenou barvou .

Zdarma si ke všem knihám můžete stáhnout pracovní list se cvičeními

a klíčem. Najdete ho na našich anglických stránkách

www.macmillanenglish.com/readers. Na nich nejdříve vyberte

pokročilost a pak klikněte na požadovaný titul, hledané odkazy

naleznete vlevo od názvu titulu. Publikace: Macmillan Readers Elementary Level Frankenstein T. Pk w. gratis CD - Mary Shelley;retold by Margaret Tarner. The Original Gothic-Horror Literary Classic! Mary Shelley's deceptively simple story of Victor Frankenstein and the creature he brings to life, first published in 1818, is now more widely read-and more widely discussed by scholars-than any other work of the Romantic period. From the creature's creation to his wild lament over the dead body of his creator in the Arctic wastes, the story retains its narrative hold on the reader even as it spins off ideas in rich profusion.About the Author: Mary Shelley (30 August 1797 - 1 February 1851) was a British novelist, short story writer, dramatist, essayist, biographer, and travel writer, best known for her Gothic novel Frankenstein: or, The Modern Prometheus (1818). She also edited and promoted the works of her husband, the Romantic poet and philosopher Percy Bysshe Shelley. Her father was the political philosopher William Godwin, and her mother was the philosopher and feminist Mary Wollstonecraft. She died in London in 1851."This is the definitive collectors edition and is a stunning and impressive uanabridged representation of a classic literary work." - Publisher's Weekly Anglická četba - Macmillan Readers - pokročilost 3 - elementary - 1100 slov. Victor Frankenstein si myslí, že našel tajemství života. Vezme části těl z mrtvol a vytvoří nového "člověka". Ale tohle monstrum je tak velké a děsivé, že od něj každý uteče - i Frankenstein sám! Monstrum je jako obrovské dítě, které potřebuje lásku. Ale nikdo mu lásku nedává, a tak se brzy naučí nenávidět. A protože je tak silný, další věc, kterou se naučí, je zabíjet ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.