Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Shawn T. Schmith: Uživatelská příručka k vaší mysli

Učebnice/Odborná literatura

Shawn T. Schmith: Uživatelská příručka k vaší mysli

Hodnocení: 1x
  • 4

Nevěřte všemu, co si myslíte. Jak se mysl snaží omezovat vaše chování a potenciál?  Jak mysl využívá pesimismu jako systému řízení chyb? Jak nad myslí převzít vládu, když se vás pokouší blokovat?  Jakým způsobem s vámi mysl promlouvá?  Jak si od svých myšlenek a pocitů vytvořit odstup?  Proč byste neměli věřit všemu, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Uživatelská příručka k ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Shawn T. Schmith: Uživatelská příručka k vaší mysli koupíte i tady

Specifikace Shawn T. Schmith: Uživatelská příručka k vaší mysli

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 83 Kč

Jak se mysl snaží omezovat vaše chování a potenciál? Jak mysl využívá pesimismu jako systému řízení chyb? Jak nad myslí převzít vládu, když se vás pokouší blokovat? Jakým způsobem s vámi mysl promlouv ... a dál?

Produkt Shawn T. Schmith: Uživatelská příručka k vaší mysli

Shawn T. Schmith: Uživatelská příručka k vaší mysli - parametry

Název produktu: Shawn T. Schmith: Uživatelská příručka k vaší mysli
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 83 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 186 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nevěřte všemu, co si myslíte. Jak se mysl snaží omezovat vaše chování a potenciál?  Jak mysl využívá pesimismu jako systému řízení chyb? Jak nad myslí převzít vládu, když se vás pokouší blokovat?  Jakým způsobem s vámi mysl promlouvá?  Jak si od svých myšlenek a pocitů vytvořit odstup?  Proč byste neměli věřit všemu, co si myslíte?   Kniha Uživatelská příručka k vaší mysli je jako mapa, která vás provede pozoruhodnými zákoutími lidské mysli. Zjistíte, jak mysl funguje, jak nepodléhat myšlenkám a pocitům, které vás blokují, či jak převzít kontrolu nad svou myslí i životem. Díky řadě cvičení se naučíte ovládat své obavy, sebekritiku a strach. Tato knížka vám pomůže žít v souladu s vašimi hodnotami a v emoční pohodě – a to dokonce i tehdy, když má vaše mysl jiné plány. Z obsahu  O autorovi 8  Poděkování 9  Úvod 11  O čem je tato kniha Část první: Stroj na obavy 1. kapitola Cena za ochranu 19  Lukášův boj 19  Moje mysl, můj bodyguard 22  Past odporu 24  Paradox potlačování myšlenek 28  2. kapitola Den ze života mysli 33  Co je to mysl? 33  Proč si mysl dělá starosti? 36  Jak s námi mysl komunikuje 38  Úzkost a deprese: starobylé nástroje v moderní době 40  Mysl jedná vždy racionálně - z určitého úhlu pohledu 43  3. kapitola Nechte mysl dělat svou práci 45  Z pohledu mysli je vždy nejdůležitější přežití 47  Myšlenky nejsou fakta 49  Sledování myšlenek 52  Sledování emocí 54  Odstup od plazího mozku 56  Část druhá: Mysl se nestará o vaše štěstí 4. kapitola Jak mysl využívá minulost 61  Jak Penelopa opustila své hodnoty 61  Minulost není problém 64  5. kapitola Zkreslené vnímání mysli a zkreslené vzpomínky 75  Čeho se mysl bojí a jak reaguje 77  Význam zkreslených vzpomínek pro přežití 79  Jak mysl nastavuje pravidla, která nás mají ochránit 82  6. kapitola Hodnoty a jednání v souladu s nimi 85  Naučte mysl tolerovat hodnoty 86  Vyšší mysl 88  Objevte své hodnoty 90  Řiďte si svůj život, ne mysl 95  Nečekejte, až se myšlenky a pocity změní - je to past 100  Vezměte mysl s sebou na cestu za svými hodnotami 103  Část třetí: Čtyři vynucovací techniky mysli - a jak jim čelit 7. kapitola Co platilo kdysi, platí i teď 107  Co Magda o Adamovi neví 108  Proč se mysl spoléhá na minulost 115  8. kapitola Trumfové karty a dvojí metr 119  Trumfové karty 120  Jak reagovat na trumfové karty 126  Dvojí metr 129  Pozorujte a zachovejte si odstup 135  9. kapitola Pesimistické myšlení 137  Nejde o pesimismus, ale o řízení chyb 139  Pesimismus, pravěký lék v moderní době 141  Život s pesimistickou myslí 144  10. kapitola Rychlé řešení 151  Jak mysl soupeří sama se sebou 153  Jak překonat zlozvyk okamžitého uspokojování potřeb 157  Jak zvládat touhu po okamžitém uspokojení 161  Část čtvrtá: Nálada, životní styl a psychická flexibilita 11. kapitola Vítejte ve svém stavu mysli 167  Martina nálada 167  Nedůvěřujte každé změně nálady 169  Mysl se možná mýlí 173  Opačná reakce - cesta k hodnotám 175  Brát či nebrat léky 178  12. kapitola Myslete na základní fakta 181  Jak nás m


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.