Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Sharon L. Lechter, Robert T. Kiyosaki: Bohatý táta,chudý táta pro mladé

Knihy

Sharon L. Lechter, Robert T. Kiyosaki: Bohatý táta,chudý táta pro mladé

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Bohatý táta, chudý táta pro mladé - Co vás škola o penězích nenaučí - Robert T. Kiyosaki;Sharon L. Lechter. Myslíte si, že to, co vás učí ve škole, nemá nic společného s vaším životem? Myslíte si, že vás škola nepřipravuje na skutečný život? Jestliže jste na tyto otázky odpověděli "ano", je tato ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sharon L. Lechter, Robert T. Kiyosaki: Bohatý táta,chudý táta pro mladé koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Sharon L. Lechter, Robert T. Kiyosaki: Bohatý táta,chudý táta pro mladé

  • 3

Jája76, 25. listopadu 2015

Je to takové přežvýkání původního titulu Bohatý táta, chudý táta s týmiž epizodami ze života, Kiysaki skutečně až moc těží z opakování jednoho a téhož a vydělává na naivitě čtenářů, že se v nové knize dočtou něco nového. Kiyosakiologie je ovšem tak nějak stabilní.


Specifikace Sharon L. Lechter, Robert T. Kiyosaki: Bohatý táta,chudý táta pro mladé

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 121 Kč

O knize: Dozvíte se, že: Komu je určena: Obsah: Autor: ... a dál?

Produkt Sharon L. Lechter, Robert T. Kiyosaki: Bohatý táta,chudý táta pro mladé

Sharon L. Lechter, Robert T. Kiyosaki: Bohatý táta,chudý táta pro mladé - parametry

Název produktu: Sharon L. Lechter, Robert T. Kiyosaki: Bohatý táta,chudý táta pro mladé
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 121 Kč
Maximální cena: 180 Kč
Ušetríte až: 59 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Bohatý táta, chudý táta pro mladé - Co vás škola o penězích nenaučí - Robert T. Kiyosaki;Sharon L. Lechter. Myslíte si, že to, co vás učí ve škole, nemá nic společného s vaším životem? Myslíte si, že vás škola nepřipravuje na skutečný život? Jestliže jste na tyto otázky odpověděli "ano", je tato kniha určena právě vám! Robert Kiyosaki v mládí nepatřil právě mezi nejlepší studenty. Nebylo to však proto, že by nebyl inteligentní - jen se učil jinak, než od něho učitelé čekávali. Potom však našel učitele, který ho poučil o penězích a investování, a stal se tak úspěšným, že mohl už po čtyřicítce odejít do penze. Kniha Bohatý táta, chudý táta pro mladé, nejnovější kniha ze série bestsellerů o penězích a investování Roberta T. Kiyosakiho, není pouze úžasným osobním příběhem. Ukáže vám také, jak se máte v dnešní době rozhodovat tak, jako se rozhodují bohatí. Kniha je plná upřímného vyprávění, postřehů a kvízů a pomůže vám na cestě k úspěchu. Dozvíte se v ní: . jak mluvit jazykem peněz, . jak přimět peníze, aby pracovaly pro vás a za vás, . rady pro dosažení úspěchu - včetně té, že máte "pracovat kvůli poznávání, a ne kvůli výdělku", . o hrách, které vám pomohou pochopit nástroje k udržení pohybu a rozmnožení peněz. Kniha Bohatý táta, chudý táta pro mladé začíná tam, kde škola končí. Je tajnou zbraní k získání svobody ve vytváření bohatství, po němž toužíte. Bez ohledu na to, jaké máte vzdělání, jste dost chytří na to, abyste dosáhli finančního úspěchu - a na získávání znalostí ve finančních otázkách není nikdy pozdě. Publikace: Bohatý táta, chudý táta pro mladé - Co vás škola o penězích nenaučí - Robert T. Kiyosaki;Sharon L. Lechter.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.