Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Shari Harley: Nebojte se upřímnosti

Knihy naučná literatura

Shari Harley: Nebojte se upřímnosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha je výsledkem autorčiných patnácti let zkušeností ze spolupráce s různými typy organizací, jejichž zaměstnanci na všech úrovních řízení se potýkali s problémem, jak na pracovišti říkat pravdu, i nepříjemnou, aniž by byli za svou upřímnost nějakým způsobemtrestáni. Přináší mnoho užitečných tipů, doporučení a rad, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Nebojte se upřímnosti
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Shari Harley: Nebojte se upřímnosti koupíte i tady

Specifikace Shari Harley: Nebojte se upřímnosti

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 187 Kč

Kniha je výsledkem autorčiných patnácti let zkušeností ze spolupráce s různými typy organizací, jejichž zaměstnanci na všech úrovních řízení se potýkali s problémem, jak na pracovišti říkat pravdu, i ... a dál?

Produkt Shari Harley: Nebojte se upřímnosti

Shari Harley: Nebojte se upřímnosti - parametry

Název produktu: Shari Harley: Nebojte se upřímnosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 187 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 82 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha je výsledkem autorčiných patnácti let zkušeností ze spolupráce s různými typy organizací, jejichž zaměstnanci na všech úrovních řízení se potýkali s problémem, jak na pracovišti říkat pravdu, i nepříjemnou, aniž by byli za svou upřímnost nějakým způsobemtrestáni. Přináší mnoho užitečných tipů, doporučení a rad, které čtenáře učí zvládat obtížné situace, a na řadě příkladů vám ukáže, jak zdvořile, ale jasně vyjádřit, co od druhých očekáváme, a jak poskytovat zpětnou vazbu při řešení častonezáviděníhodných situací.Všichni víme, jak se cítíme, když k nám kolegové nejsou upřímní a mluví o nás za našimi zády. Nebo když s námi někdo z dlouholetých přátel zničehonic přeruší veškeré kontakty, aniž nám cokoliv vysvětlí. Nebo někdo z vašichznámých dostane výpověď bez jakéhokoli vysvětlení. Tyto situace jsou vždy frustrující a vytvářejí napětí. Příčinou všech problémů s tím spojených je nedostatek upřímnosti v mezilidských vztazích. Mnozí lidé si upřímnost spojují se špatnými zprávami.Říkají si, že svým přátelům a kolegům prokazují laskavost, když jim neříkají pravdu či neposkytují otevřenou zpětnou vazbu. To však není laskavost, je to spíše pasivita, popř. zbabělost, která nikomu nepomůže. Upřímnost totiž neznamená špatné zprávy a firemníkultura založená na upřímnosti nezbytně nemusí znamenat nepříjemné konfrontace.Kniha Nebojte se upřímnosti je výsledkem autorčiných patnácti let zkušeností ze spolupráce s různými typy organizací, jejichž zaměstnanci na všech úrovních řízení se potýkali sproblémem, jak na pracovišti říkat pravdu, i nepříjemnou, aniž by byli za svou upřímnost nějakým způsobem trestáni. Přináší mnoho užitečných tipů, doporučení a rad, které čtenáře učí zvládat obtížné situace a rozvíjet vztahy založené na důvěře a otevřenosti.Na řadě příkladů vám ukáže, jak překonat tendenci většiny lidí mluvit spíše o vás než s vámi, jak zdvořile, ale jasně vyjádřit, co od druhých očekáváme, jak poskytovat zpětnou vazbu při řešení v nezáviděníhodných situací, a poskytne vám celou řadu dalšíchnezřídka vtipných ukázek z běžného chodu rozmanitých pracovních týmů a společností. Pokud chcete převzít kontrolu nad svou kariérou, převezměte kontrolu nad svými pracovními vztahy, říká autorka a dodává: Ptejte se lidí, co od vás potřebují, co chtějí a coočekávají. Vztahy a komunikaci v práci zlepšíme tím, že do nich vneseme upřímnost. V tom je celé tajemství.Shari Harley je absolventkou Denverské a Washingtonské univerzity. V roce 2007 založila vlastní poradenskou firmu Candid Culture. Je uznávanou lektorkou,jejíž přednášky, poradenská práce i kursy jsou známy po celých Spojených státech. Cílem jejích tréninků je vrátit na pracoviště kulturu upřímnosti a vytvářet prostředí, v němž se manažeři a zaměstnanci nemusí bát mluvit otevřeně. Žije v Denveru ve státěColorado. (průvodce na cestě k vytváření dobrých vztahů k práci. Shari Harley ; [přeložila Hana Škapová])


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.