Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen SGEL Aprende - gramatika a slovník 1 (A1)

Knihy

SGEL Aprende - gramatika a slovník 1 (A1)

Hodnocení: 1x
  • 4

Aprende - gramatika a slovník 1 (A1) - Francica Castro Viúdez. Aprende gramática y vocabulario está diseńado como material complementario, se puede usar en clase o para el autoaprendizaje.n El libro se divide en dos partes una dedicada a la gramática y otra, al vocabulario. En Aprende 1 la parte de gramática se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace SGEL Aprende - gramatika a slovník 1 (A1)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 335 Kč

„Aprende” – gramatika a slovní zásoba (A1–B2), je podpůrným kurzem španělského jazyka, který doporučujeme pro běžnou výuku ve třídě i pro samostudium. Obsahuje 15 lekcí zaměřených na zvládnutí gramatických jevů španělského jazyka. Jeho předností je především detailní, a přesto lehce pochopitelné vysvětlení gramatiky pomocí využití příkladů z běžného života, upozornění na chyby a také slovník nejpoužívanějších španělských slov a výrazů, se kterými se studenti setkají na každé z úrovní jazykových dovedností.Lekce » ... a dál?

Produkt SGEL Aprende - gramatika a slovník 1 (A1)

SGEL Aprende - gramatika a slovník 1 (A1) - parametry

Název produktu: SGEL Aprende - gramatika a slovník 1 (A1)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 335 Kč
Maximální cena: 335 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Aprende - gramatika a slovník 1 (A1) - Francica Castro Viúdez. Aprende gramática y vocabulario está diseńado como material complementario, se puede usar en clase o para el autoaprendizaje.n El libro se divide en dos partes una dedicada a la gramática y otra, al vocabulario. En Aprende 1 la parte de gramática se divide en 30 unidades y la de vocabulario, en 14.n Cada unidad del apartado de gramática se compone de tres secciones n Situaciones donde se describe el uso de la forma gramatical presentada. n żCómo es? con presentación de los paradigmas. n Práctica una serie de actividades graduadas de más a menos controladas. De esta forma, el estudiante va construyendo su competencia gramatical paso a paso.n En la segunda parte, dedicada al vocabulario, en cada unidad se presenta y se practica el léxico más útil y básico de cada nivel, de forma amena y ágil, con numerosas imágenes, que contribuyen a una rápida asimilación.n Al final del libro se incluye una tabla de verbos regulares e irregulares y el solucionario de los ejercicios. Aprende - gramatika a slovník 1 (A1) - Francica Castro Viúdez od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz „Aprende” – gramatika a slovní zásoba (A1–B2), je podpůrným kurzem španělského jazyka, který doporučujeme pro běžnou výuku ve třídě i pro samostudium. Obsahuje 15 lekcí zaměřených na zvládnutí gramatických jevů španělského jazyka. Jeho předností je především detailní, a přesto lehce pochopitelné vysvětlení gramatiky pomocí využití příkladů z běžného života, upozornění na chyby a také slovník nejpoužívanějších španělských slov a výrazů, se kterými se studenti setkají na každé z úrovní jazykových dovedností.Lekce zaměřené na slovní zásobu využívají rozpoznávání a učení se novým slovům v různorodých aktivitách a cvičeních. Soustředí se také na jejich následné použití v běžných situacích, se kterými se studenti setkají při používání španělského jazyka. Cvičebnice španělské gramatiky nabízí množství cvičení zaměřených vždy na konkrétní gramatický jev, součástí knihy je klíč správných řešení ( úroveň A1)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.