Severin WK 3479
Severin WK 3479

Severin WK 3479

od 2 199 Kč
Severin WK 3479 Deluxe Rádi si dopřejete horké nápoje kdykoli během dne a především preferujete správně uvařený a vyluhovaný čaj? Rychlovarná konvice Severin WK 3479 Deluxe 2 v 1 s příkonem 3 000 W na vaření vody a čaje je pro vás ta pravá. Přístroj je navržen v designovém provedení z kvalitního nerezu a skla, jenž jsou odolné proti teplotním změnám. Ovládání je intuitivní díky podsvíceným tlačítkům na nerezovém podstavci doplněným o LED displej…
Alza.cz
Za dopravu 99 Kč Skladem
2 199 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Severin WK 3479
Výrobce: SEVERIN
Minimální cena: 2 199 Kč
Maximální cena: 2 199 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Severin WK 3479 Deluxe

Rádi si dopřejete horké nápoje kdykoli během dne a především preferujete správně uvařený a vyluhovaný čaj? Rychlovarná konvice Severin WK 3479 Deluxe 2 v 1 s příkonem 3 000 W na vaření vody a čaje je pro vás ta pravá. Přístroj je navržen v designovém provedení z kvalitního nerezu a skla, jenž jsou odolné proti teplotním změnám. Ovládání je intuitivní díky podsvíceným tlačítkům na nerezovém podstavci doplněným o LED displej. Nastavit si na něm můžete stupně ohřevu od 40 °C do 100 °C a také délku vyluhování v čase od 1 min do 15 min. Spotřebič je schopen připravit až 1,7 l vody a 1,5 l lahodného čaje a také je udržet teplé po dobu 30 min. 

 

Klíčové vlastnosti: 
  • Multifunkční použití: příprava vody, čaje, instantních pokrmů, dětské výživy
  • Nastavení teploty a délky času vyluhování
  • Funkce Easy Tea Select: 5 přednastavených programů pro přípravu čaje
  • Kvalitní a odolné materiály: plášť ze skla a nerezové oceli, topné těleso zakryté deskou z ušlechtilé oceli
  • Funkce udržující teplotu tekutiny po dobu 30 min
  • Integrovaný teplotní senzor: tekutiny se vaří s maximální přesností
  • Bezpečnost: ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí, protiskluzové gumové podložky, odnímatelné víko, vylévací hubice 

 

Multifunkční rychlovarná konvice, ve které uvaříte vodu i čaj, je nabitá praktickými funkcemi a k tomu se snadno ovládá a udržuje. 

 

Jemný filtr na čaj

Při přípravě čaje se nebudete vůbec s ničím trápit. Vyjmete pouze jemný filtr tvořený z nerezové oceli za rukojeť a přidáte váš nejoblíbenější sypaný čaj či čerstvé bylinky. Pak jen spustíte vybranou funkci a po zvukové signalizaci bude pro vás nápoj připraven. Příprava čaje tak nikdy nebyla snadnější. 

 

  Funkce Easy Tea Select

Přístroj nabízí až 5 přednastavených programů se kterými si připravíte čaj na míru. Funkce Easy Tea Select automaticky zvolí vhodnou teplotu a délku vyluhování pro vybraný typ čaje.

 

  Nastavení teploty a délky vyluhování 

Aby byly připravované nápoje uvařeny s maximální přesností, má spotřebič zabudovaný integrovaný citlivý teplotní senzor. K tomu si na LED displeji nastavíte vámi požadované stupně od 40 °C do 100 °C a také délku vyluhování čaje.

 

  Funkce Quick-Boil / Tea

Funkce Quick-Boil / Tea je vytvořena pro navolení teploty 100 °C, k rychlému vaření čaje a také slouží k výběru režimu pro bylinný čaj.

 

  Praktičnost a bezpečnost 

Velice praktický je 360° centrální bezdrátový systém umožňující konvici zasadit na podstavec v jakémkoli směru. Produkt je navíc bezpečný díky funkci automatického vypnutí, ochraně proti přehřátí a odnímatelnému víku. Stabilitu zajišťují protiskluzové g

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.