Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Vzdělávací hračky » Srovnání cen SES Vystřelovací rakety

Vzdělávací hračky

SES Vystřelovací rakety

Hodnocení: 1x
  • 4

Nudné odpoledne? S vystřelovacími raketami si děti užijí zábavy a zabaví se na dlouhé hodiny. Připravit, pozor a odpal! Uspořádej soutěž a poměřte se s kamarády, kdo raketu vystřelí dál. Nejprve si ale musíš raketu sám postavit a poté ji pomocí pumpy pošli prozkoumávat záhady vesmíru. Video - vystřelovací rakety: ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.90741
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace SES Vystřelovací rakety

Kategorie Vzdělávací hračky
Výrobce SES
Nejnižší cena 196 Kč

Nudné odpoledne? S vystřelovacími raketami si děti užijí zábavy a zabaví se na dlouhé hodiny. Připravit, pozor a odpal! Uspořádej soutěž a poměřte se s kamarády, kdo raketu vystřelí dál. Nejprve si ale musíš raketu sám postavit a poté ji pomocí pumpy pošli prozkoumávat záhady vesmíru. Video - vystřelovací rakety: ... a dál?

Produkt SES Vystřelovací rakety

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


SES Vystřelovací rakety - parametry

Název produktu: SES Vystřelovací rakety
Výrobce: SES
Minimální cena: 196 Kč
Maximální cena: 196 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nudné odpoledne? S vystřelovacími raketami si děti užijí zábavy a zabaví se na dlouhé hodiny. Připravit, pozor a odpal! Uspořádej soutěž a poměřte se s kamarády, kdo raketu vystřelí dál. Nejprve si ale musíš raketu sám postavit a poté ji pomocí pumpy pošli prozkoumávat záhady vesmíru. Video - vystřelovací rakety: Stavěj různé rakety a vypouštěj je do vesmíru pomocí pumpy.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.