Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Sergej Vojtovič: Koncepce personálního řízení a řízení lidských zdrojů

Učebnice/Odborná literatura

Sergej Vojtovič: Koncepce personálního řízení a řízení lidských zdrojů

Hodnocení: 1x
  • 4

Koncepce personálního řízení a řízení lidských zdrojů - Sergej Vojtovič. Kniha se věnuje souvislostem vzniku a rozvoje personálního řízení a vysvětluje podstatu a podmínky formování koncepce lidského kapitálu a koncepce řízení lidských zdrojů. Je určena manažerům a personalistům firem a jiných organizací, studentům a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768
skladem

Jaké má kniha
Koncepce personálního ř..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Sergej Vojtovič: Koncepce personálního řízení a řízení lidských zdrojů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 237 Kč

Publikace: Koncepce personálního řízení a řízení lidských zdrojů - Vojtovič Sergej. Kniha se věnuje souvislostem vzniku a rozvoje personálního řízení a vysvětluje podstatu a podmínky formování koncepce lidského kapitálu a koncepce řízení lidských zdrojů. Je určena manažerům a personalistům firem a jiných organizací, studentům a odborníkům v oblasti řízení lidských zdrojů působících na vysokých školách, v personálních agenturách a poradenských firmách. Čtenář se v knize dozví, proč lidské zdroje v dnešním světě » ... a dál?

Produkt Sergej Vojtovič: Koncepce personálního řízení a řízení lidských zdrojů

Sergej Vojtovič: Koncepce personálního řízení a řízení lidských zdrojů - parametry

Název produktu: Sergej Vojtovič: Koncepce personálního řízení a řízení lidských zdrojů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 237 Kč
Maximální cena: 237 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Koncepce personálního řízení a řízení lidských zdrojů - Sergej Vojtovič. Kniha se věnuje souvislostem vzniku a rozvoje personálního řízení a vysvětluje podstatu a podmínky formování koncepce lidského kapitálu a koncepce řízení lidských zdrojů. Je určena manažerům a personalistům firem a jiných organizací, studentům a odborníkům v oblasti řízení lidských zdrojů působících na vysokých školách, v personálních agenturách a poradenských firmách. Čtenář se v knize dozví, proč lidské zdroje v dnešním světě získávají strategický význam, proč je důležité investovat do lidí, nejen do technologií, a proč nejefektivnější formou investic do lidských zdrojů jsou investice do vzdělávání a rozvoje. Takto pojímaná koncepce řízení lidských zdrojů odpovídá také na otázku, jaké přístupy v řízení, vzdělávání a rozvoji pracovníků by měly uplatňovat firmy, jakou politiku má provádět stát v oblasti výchovy, vzdělávání, rozvoje vědy, a jak by se měli chovat lidé při výběru povolání a během vzdělávání. Kniha je ojedinělá tím, že se těmito otázkami zabývá, protož e tyto a podobné otázky nebývají obvykle předmětem vědeckého zkoumání, odborné diskuse a obsahem odborných publikací. Koncepce personálního řízení a řízení lidských zdrojů - Sergej Vojtovič od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : Sergej Vojtovič, Druh sortimentu : Kniha, Koncepce personálního řízení a řízení lidských zdrojů, Jazyk : Čeština, Počet stran : 192


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.