Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Sergej Nikolajevič Lazarev: Diagnostika karmy 8: Dialog se čtenáři

Knihy

Sergej Nikolajevič Lazarev: Diagnostika karmy 8: Dialog se čtenáři

Hodnocení: 1x
  • 4

Léčitel a bioenergoterapeut Sergej Lazarev během 30 let svých studií a na základě mnoha uzdravení nemocných objevil a porozuměl mechanismu spojujícímu mysl, emoce a chování člověka se zkušenostmi, které každý člověk získává na své cestě životem, se štěstím i neštěstím, se zdravím nebo nemocí a také nemocí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Diagnostika karmy 8: Di..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sergej Nikolajevič Lazarev: Diagnostika karmy 8: Dialog se čtenáři koupíte i tady

Specifikace Sergej Nikolajevič Lazarev: Diagnostika karmy 8: Dialog se čtenáři

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 189 Kč

Pokračování 5. dílu, odpovědi na často se opakujicí otázky. Výklad zákonitostí vytvářejících karmu. ... a dál?

Produkt Sergej Nikolajevič Lazarev: Diagnostika karmy 8: Dialog se čtenáři

Sergej Nikolajevič Lazarev: Diagnostika karmy 8: Dialog se čtenáři - parametry

Název produktu: Sergej Nikolajevič Lazarev: Diagnostika karmy 8: Dialog se čtenáři
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 256 Kč
Ušetríte až: 67 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Léčitel a bioenergoterapeut Sergej Lazarev během 30 let svých studií a na základě mnoha uzdravení nemocných objevil a porozuměl mechanismu spojujícímu mysl, emoce a chování člověka se zkušenostmi, které každý člověk získává na své cestě životem, se štěstím i neštěstím, se zdravím nebo nemocí a také nemocí našich dětí. Psycholog Sergej Lazarev přirozeným způsobem rozlišuje struktury osudu a rovněž to, jak nesprávné emoce a chování narušují struktury bioenergetického pole člověka. Využití karmického mechanismu v denním životě pomáhá tisícům lidí k lepšímu životu, ke zlepšení vztahů s lidmi kolem nás a také k léčení závažných onemocnění, jež byla moderní medicínou považována za nevyléčitelná. Knihy Sergeje Lazareva jsou bestsellery. V posledních letech se v Rusku i ve státech Střední a Východní Evropy prodaly milióny výtisků. Nyní jsou opět dostupné v českém jazyce! K vydání se připravují také další díly knih “Diagnostika karmy“.

Systém Sergeje Lazareva léčit lidi již s pomoci čtení knih. Čtení usiluje o směr člověka, tj. jestli člověk hledá lásku, štěstí, zdraví způsobem BRANÍ a DÁVANÍ, DAROVANÍ – to je směr rozvoje, jestli že nechce DÁVAT, ale jenom BRÁT, to je směr rakovinové buňky, která rychle ničí sebe i okolí. Tyto pocity, pro maximální dosažení účinků je zapotřebí držet v rovnováze . Autor vložil do knih svoji energii, kterou se nedá pocítit přes stažení knihy z internetu. U člověka, který má radost z toho, že čte knihu, aniž by za ni něco zaplatil (přijal informace, a nic místo toho ne dal), posiluje se pocit výhody, který v nadbytečnosti je nebezpečný. Diagnostika karmy 8 Mnozí lidé, kteří přečetli mých sedm knih, se ptají: „Jak se mám modlit, o co mám prosit?“ – Udělejte pouze jedno, – odpovídám. – Naučte se správně procházet traumatizující situací. Naučte se zachovat Božské v okamžiku ztráty lidského. Když jste pocítili, že udržujete lásku v jakékoliv situaci, – modlete se za své děti, aby mohly zachovat a udržet lásku při jakýchkoliv zkouškách. (brož., 196 str., 13x20 cm) Publikace: Diagnostika karmy 8 - Dialog se čtenáři - Diagnostika karmy 8 - S.N. Lazarev. Pokračování 5. dílu, odpovědi na často se opakujicí otázky. Výklad

zákonitostí vytvářejících karmu. Publikace: Diagnostika karmy 8 - Dialog se čtenáři - Diagnostika karmy 8 - S.N. Lazarev. Odpovědi na řadu různých a často hlubokých otázek: " Náboženství, zdraví, láska, nemoci, vztahy, rodina, apod.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.