Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Sergej Nikolajevič Lazarev: Diagnostika karmy 12

Knihy naučná literatura

Sergej Nikolajevič Lazarev: Diagnostika karmy 12

Hodnocení: 1x
  • 4

Každý z nás si alespoň jednou v životě položil otázku, proč se ta nebo jiná událost děje v jeho životě? Převážně je to vždy spojeno s nepříjemnými událostmi, a jak moc záleží na člověku samotném, a jak na náhodách nebo jiných okolnostech...? Jak uchránit sebe a své blízké od nepříjemností a jak se naučit řešit své ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Diagnostika karmy 12
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sergej Nikolajevič Lazarev: Diagnostika karmy 12 koupíte i tady

Specifikace Sergej Nikolajevič Lazarev: Diagnostika karmy 12

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 190 Kč

Jak se dítě učí od svých rodičů? Miluje je, napodobuje, ztotožňuje se s nimi. Abychom od někoho převzali informaci, musíme s ním být vnitřně jednotní. Proces spotřeby je přirozený a nezbytný, ale nesm ... a dál?

Produkt Sergej Nikolajevič Lazarev: Diagnostika karmy 12

Sergej Nikolajevič Lazarev: Diagnostika karmy 12 - parametry

Název produktu: Sergej Nikolajevič Lazarev: Diagnostika karmy 12
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 190 Kč
Maximální cena: 256 Kč
Ušetríte až: 66 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Každý z nás si alespoň jednou v životě položil otázku, proč se ta nebo jiná událost děje v jeho životě? Převážně je to vždy spojeno s nepříjemnými událostmi, a jak moc záleží na člověku samotném, a jak na náhodách nebo jiných okolnostech...? Jak uchránit sebe a své blízké od nepříjemností a jak se naučit řešit své problémy? Existuje doopravdy souvislost mezi osudem, zdravím, charakterem člověka a náhledem na svět? Autor této knihy dává odpovědi na tyto i další otázky. S. N. Lazarev, uznávaný ruský léčitel, psycholog, bioenergetik, kterému se podařilo učinit takové objevy, které v současnosti nemají obdoby. Poprvé v historii uviděl hlubinné struktury duše, které určují naše zdraví a náš osud. A nejen uviděl, ale vytvořit i systém, který umožňuje přes duši uzdravit tělo a osud. Tato kniha je první informací o takových výzkumech v historii. Publikace: Diagnostika karmy 12 - Život je jako mávnutí křídel motýlích - Diagnostika karmy 12 - S. N. Lazarev. Jak se dítě učí od svých rodičů? Miluje je, napodobuje, ztotožňuje

se s nimi. Abychom od někoho převzali informaci, musíme s ním být

vnitřně jednotní. Proces spotřeby je přirozený a nezbytný, ale

nesmí překračovat povolený rámec. Rozvoj znamená, že spotřeba se

přeměňuje v navrácení. Pokud víme, že je možné se klanět jen Bohu,

pak pociťujeme, že hlavní informace, láska přicházejí skrze

obrácení se k Němu. A jiný člověk nás může jen posunout k odhalení

tohoto procesu v sobě. Pokud je duše příliš připoutána k tělu,

touhám, blahobytu, nechceme v sobě tento proces ani tak rozvinout,

jako ho převzít od jiného člověka. Publikace: Diagnostika karmy 12 - Život je jako mávnutí křídel motýlích - Diagnostika karmy 12 - S. N. Lazarev. Diagnostika karmy 12 - Život je jako mávnutí křídel motýlích - Lazarev S.N. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět | Karma od Raduga Verlag naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.