Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Sergej N. Lazarev: Diagnostika karmy 1 - Soustava autoregulace pole

Knihy

Sergej N. Lazarev: Diagnostika karmy 1 - Soustava autoregulace pole

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Hlavním cílem první knihy devítidílného cyklu je rozšíření chápání světa kolem nás, odhalení a poznání mechanismů, které jej řídí, a stanovení pravidel zasahování do bioenergetiky. Člověk by se měl snažit osvojit si zákony vesmíru, vnímat sebe sama jako část uceleného systému, a tím dát životu smysl. Lidstvo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Sergej N. Lazarev: Diagnostika karmy 1 - Soustava autoregulace pole

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 199 Kč

Hlavním cílem první knihy devítidílného cyklu je rozšíření chápání světa kolem nás, odhalení a poznání mechanismů, které jej řídí, a stanovení pravidel zasahování do bioenergetiky. Člověk by se měl snažit osvojit si zákony vesmíru, vnímat sebe sama jako část uceleného systému, a tím dát životu smysl. Tato kniha je věnována pravidlům chování ve sféře ducha. ... a dál?

Produkt Sergej N. Lazarev: Diagnostika karmy 1 - Soustava autoregulace pole

Sergej N. Lazarev: Diagnostika karmy 1 - Soustava autoregulace pole - parametry

Název produktu: Sergej N. Lazarev: Diagnostika karmy 1 - Soustava autoregulace pole
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Hlavním cílem první knihy devítidílného cyklu je rozšíření chápání světa kolem nás, odhalení a poznání mechanismů, které jej řídí, a stanovení pravidel zasahování do bioenergetiky. Člověk by se měl snažit osvojit si zákony vesmíru, vnímat sebe sama jako část uceleného systému, a tím dát životu smysl. Lidstvo dnes stojí před daleko větší hrozbou, než je jaderná katastrofa, hrozbou rozpadu ducha. Když jsem zkoumal struktury biopole lidstva, dostal jsem se k závažným informacím. Proto je tato kniha věnována pravidlům chování ve sféře ducha. O autorovi: Sergej Lazarev je známý ruský spisovatel, psycholog, badatel, léčitel a bioenergoterapeut. Objevil a popsal karmický mechanismus, který již byl v mnoha pramenech popisován, ale dosud nikým neprozkoumán. Jako první v historii nejenom rozpoznal nejhlubší struktury duše ovlivňující náš osud a zdraví, ale také na základě nesčetných studií dokázal, že působením na chování a emoce člověka můžeme měnit k lepšímu jeho osud, charakter i zdraví. Ve výzkumech S.N. Lazareva se věda a náboženství spojují v jeden harmonický celek. Soustava autoregulace pole – Diagnostika karmy 1 - S.N. Lazarev. Každý z nás si alespoň jednou v životě položil otázku, proč se ta nebo jiná událost děje v jeho životě? Převážně je to vždy spojeno s nepříjemnými událostmi, a jak moc záleží na člověku samotném, a jak na náhodách nebo jiných okolnostech…? Jak uchránit sebe a své blízké od nepříjemností a jak se naučit řešit své problémy? Existuje doopravdy souvislost mezi osudem, zdravím, charakterem člověka a náhledem na svět? Autor této knihy dává odpovědi na tyto i další otázky. S. N. Lazarev, uznávaný ruský léčitel, psycholog, bioenergetik, kterému se podařilo učinit takové objevy, které v současnosti nemají obdoby. Poprvé v historii uviděl hlubinné struktury duše, které určují naše zdraví a náš osud. A nejen uviděl, ale vytvořit i systém, který umožňuje přes duši uzdravit tělo a osud. Tato kniha je první informací o takových výzkumech v historii. Soustava autoregulace pole – Diagnostika karmy 1 - S.N. Lazarev od nakladatelství Raduga Verlag v kategorii Karma za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kniha je v českom jazyku! Hlavným cieľom prvej knihy zo slávnej série je rozšíriť chápanie sveta okolo nás, odhalenie a poznanie mechanizmov, ktoré ho riadia, a stanovenie pravidiel zasahovania do bioenergetiky. Človek by sa mal snažiť osvojiť si zákony vesmíru, vnímať seba samého ako časť uceleného systému, a tým dať životu zmysel. Autor, léčitel s dlouholetou praxí, podává svůj výklad zákonitostí vytvářejících karmu, včetně možností jejích ovlivňování.Autor: Lazarev S.N.Rok vydání: 2013Vazba: PaperbackISBN: 978-3-941622-02-9Počet stran: 200Rozměry: 130 x 200 S. N. Lazarev. Víte o tom, že choroby jsou trestem za vaše hříchy? Nevěříte tomu? Přečtěte si šokující příběhy o karmických příčinách onemocnění.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.