Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Septonex 30 ml

Léky

Septonex 30 ml cena od 0 Kč

Septonex 30 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Přípravek mohou používat dospělí i děti k běžné dezinfekci drobných kožních poranění. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE SEPTONEX (Carbethopendecinii bromidum) Kožní sprej, roztok (sprej ve formě roztoku k zevnímu použití) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Septonex 30 ml - parametry

Název produktu: Septonex 30 ml
Výrobce: IVAX PHARMACEUTICALS
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přípravek mohou používat dospělí i děti k běžné dezinfekci drobných kožních poranění. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE SEPTONEX (Carbethopendecinii bromidum) Kožní sprej, roztok (sprej ve formě roztoku k zevnímu použití) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Septonex musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co jeSeptonex a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Septonex používat Jak se Septonex používá Možné nežádoucí účinky Jak SEPTONEX uchovávat Další informace 1. CO JE SEPTONEX A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Septonex obsahuje povrchově aktivní dezinfekční látku karbethopendecinium-bromid, který brání rozmnožování baktérií a některých virů. Bez porady s lékařem mohou přípravek používat dospělí i děti k běžné dezinfekci drobných kožních poranění. Dále se Septonex používá k léčbě drobných projevů kožního hnisání projevujícího se zarudnutím, mokváním a strupy, a to i při jejich výskytu ve vlasaté části hlavy. Pouze na doporučení lékaře lze přípravek použít k dezinfekci pooperačních jizev a píštělí. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE SEPTONEX POUŽÍVAT Nepoužívejte Septonex jestliže jste přecitlivělý(á) alergický(á) na léčivou látku nebo na kteroukoliv další složku tohoto přípravku. k ošetření bezprostředního okolí oka. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Mýdlo (alkálie) ruší dezinfekční účinek přípravku SEPTONEX, proto se musí po použití mýdla předměty určené k dezinfekci přípravkem SEPTONEX důkladně opláchnout vodou. Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Těhotenství a kojení Přípravek SEPTONEX je možné použít v těhotenství a období kojení na doporučení lékaře. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Přípravek je určen k zevnímu použití, proto nemá žádný vliv na schopnost řídit dopravní prostředky a obsluhovat stroje. Důležité informace o některých složkách přípravku SEPTONEX Septonex obsahuje propylengykol, který může podráždit pokožku. 3. JAK SE SEPTONEX POUŽÍVÁ Po sejmutí ochranného krytu prudkým stlačením ventilu postříkejte místo určené k dezinfekci ze vzdálenosti asi 10 cm tak, aby se na něm vytvořila souvislá vrstvička. Při nástřiku je nutn


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.