Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Septofort 36 pastilek

Léky

Septofort 36 pastilek

Hodnocení: 1x
  • 4

Pastilky s příchutí máty na desinfekci dutiny ústní a krku. Přípravek neobsahuje cukr, je vhodný i pro diabetiky.INDIKAČNÍ SKUPINA:OtorhinolaryngologicumINDIKACE:Přípravek je určen k prevenci a lokální léčbě infekcí dutiny ústní a horních cest dýchacích ( afty, záněty dásní, jazyka, nosohltanu, stavy po operacích v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76423
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Septofort 36 pastilek koupíte i tady

Specifikace Septofort 36 pastilek

Kategorie Léky
Výrobce Walmark
Nejnižší cena 105 Kč

Pastilky s příchutí máty na desinfekci dutiny ústní a krku. Přípravek neobsahuje cukr, je vhodný i pro diabetiky. Čtěte pozorně... ... a dál?

Produkt Septofort 36 pastilek

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Septofort 36 pastilek - parametry

Název produktu: Septofort 36 pastilek
Výrobce: Walmark
Minimální cena: 105 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 74 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pastilky s příchutí máty na desinfekci dutiny ústní a krku. Přípravek neobsahuje cukr, je vhodný i pro diabetiky.INDIKAČNÍ SKUPINA:OtorhinolaryngologicumINDIKACE:Přípravek je určen k prevenci a lokální léčbě infekcí dutiny ústní a horních cest dýchacích ( afty, záněty dásní, jazyka, nosohltanu, stavy po operacích v dutině ústní nebo krku, po extrakcích zubů, eroze ústní sliznice různého původu apod.) Přípravek mohou užívat děti od 5 let, mladiství i dospělí.SLOŽENÍ:Léčivá látka: Chlorhexidini digluconas ( ut Chlorhexidini digluconatis solutio 20% 10 mg) 2 mg v jedné pastilce.Pomocné látky: Sorbitol, aroma máty peprné, kukuřičný škrob, magnesium-stearát, zeleň složená 600938, aspartam.KONTRAINDIKACE:Přípravek nesmí užívat nemocní přecitlivělí na chlorhexidin, sorbitol, aspartam nebo nemocní s fenylketonurií. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat pouze na doporučení ošetřujícího lékaře. Nepodávat dětem do 5 let.NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY:Při delším užívání přípravku se může ojediněle vyskytnout přechodné žlutohnědé zabarvení zubního povrchu a jazyka, dočasná porucha chuti a pálení jazyka, které po vysazení léku vymizí.U osob citlivých na sorbit se může objevit průjem, který po vysazení přípravku odezní.Při výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí přerušte užívání přípravku a poraďte se s lékařem.Přecitlivělost na přípravek se může projevit náhle vzniklým otokem obličeje s poruchami dýchání, vyrážkou a svěděním kůže. V tomto případě ihned přerušte užívání přípravku a vyhledejte lékaře!INTERAKCE:Účinky chlorhexidinu a látek obsažených v zubních pastách se mohou vzájemně rušit a proto je třeba používat zubní pasty a Septofort 2 mg s časovým odstupem. Jiné interakce nejsou známy.DÁVKOVÁNÍ:Neurčí-li lékař jinak užívají dospělí 3krát denně 1 pastilku po jídle. Pastilky se nechají volně rozplynout v ústech. Dětem od 5 do 12 let se podává 2krát denně 1/2 až 1 pastilka. Dětem od 12 let a mladistvým se podává 3krát denně 1 pastilka. Po užití pastilky se nesmí jíst a pít asi 1 až 2 hodiny. Stejně jako jídlo i zubní pasty mohou rušit účinek léku, proto mezi užitím pastilky a čištěním zubů musí uplynout nejméně půl hodiny. Po zmírnění obtíží je nutné užívat pastilky ještě 2 až 3 dny.UPOZORNĚNÍ: O vhodnosti současného užívání přípravku Septofort 2 mg s jinými léky se poraďte s lékařem.Pokud do 3 dnů nenastane výrazné zlepšení, nebo dojde-li dokonce ke zhoršení stavu, vyhledejte lékaře. U dětí s horečkou se vždy poraďte s lékařem již na počátku obtíží.Přípravek nepodávejte dětem do 5 let pro nebezpečí vdechnutí pastilky.Při předávkování nebo náhodném požití léku dítětem vyhledejte lékaře.UCHOVÁVÁNÍ:Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkem.VAROVÁNÍ:Nepoužívejte po uplynutí doby vyznačené na obalu.Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.BALENÍ:36 pastilek


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.