Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Septofort 2 mg 36 pastilek

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Septofort 2 mg 36 pastilek

Hodnocení: 1x
  • 4

Septofort pastilky Pastilky s příchutí máty na desinfekci dutiny ústní a krku. Přípravek neobsahuje cukr, je vhodný i pro diabetiky. INDIKAČNÍ SKUPINA: Otorhinolaryngologicum INDIKACE: Přípravek je určen k prevenci a lokální léčbě infekcí dutiny ústní a horních cest dýchacích ( afty, záněty dásní, jazyka, nosohltanu, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83214
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Septofort 2 mg 36 pastilek koupíte i tady

Specifikace Septofort 2 mg 36 pastilek

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce Walmark
Nejnižší cena 134 Kč

Pastilky s příchutí máty na desinfekci dutiny ústní a krku. ... a dál?

Produkt Septofort 2 mg 36 pastilek

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Septofort 2 mg 36 pastilek - parametry

Název produktu: Septofort 2 mg 36 pastilek
Výrobce: Walmark
Minimální cena: 134 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Septofort pastilky

Pastilky s příchutí máty na desinfekci dutiny ústní a krku. Přípravek neobsahuje cukr, je vhodný i pro diabetiky. INDIKAČNÍ SKUPINA:

Otorhinolaryngologicum INDIKACE:

Přípravek je určen k prevenci a lokální léčbě infekcí dutiny ústní a horních cest dýchacích ( afty, záněty dásní, jazyka, nosohltanu, stavy po operacích v dutině ústní nebo krku, po extrakcích zubů, eroze ústní sliznice různého původu apod.) Přípravek mohou užívat děti od 5 let, mladiství i dospělí. SLOŽENÍ:

Léčivá látka: Chlorhexidini digluconas ( ut Chlorhexidini digluconatis solutio 20% 10 mg) 2 mg v jedné pastilce.

Pomocné látky: Sorbitol, aroma máty peprné, kukuřičný škrob, magnesium-stearát, zeleň složená 600938, aspartam. KONTRAINDIKACE:

Přípravek nesmí užívat nemocní přecitlivělí na chlorhexidin, sorbitol, aspartam nebo nemocní s fenylketonurií. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat pouze na doporučení ošetřujícího lékaře. Nepodávat dětem do 5 let. NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY:

Při delším užívání přípravku se může ojediněle vyskytnout přechodné žlutohnědé zabarvení zubního povrchu a jazyka, dočasná porucha chuti a pálení jazyka, které po vysazení léku vymizí.

U osob citlivých na sorbit se může objevit průjem, který po vysazení přípravku odezní.

Při výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí přerušte užívání přípravku a poraďte se s lékařem.

Přecitlivělost na přípravek se může projevit náhle vzniklým otokem obličeje s poruchami dýchání, vyrážkou a svěděním kůže. V tomto případě ihned přerušte užívání přípravku a vyhledejte lékaře! INTERAKCE:

Účinky chlorhexidinu a látek obsažených v zubních pastách se mohou vzájemně rušit a proto je třeba používat zubní pasty a Septofort 2 mg s časovým odstupem. Jiné interakce nejsou známy. DÁVKOVÁNÍ:

Neurčí-li lékař jinak užívají dospělí 3krát denně 1 pastilku po jídle. Pastilky se nechají volně rozplynout v ústech. Dětem od 5 do 12 let se podává 2krát denně 1/2 až 1 pastilka. Dětem od 12 let a mladistvým se podává 3krát denně 1 pastilka. Po užití pastilky se nesmí jíst a pít asi 1 až 2 hodiny. Stejně jako jídlo i zubní pasty mohou rušit účinek léku, proto mezi užitím pastilky a čištěním zubů musí uplynout nejméně půl hodiny. Po zmírnění obtíží je nutné užívat pastilky ještě 2 až 3 dny. UPOZORNĚNÍ: O vhodnosti současného užívání přípravku Septofort 2 mg s jinými léky se poraďte s lékařem.

Pokud do 3 dnů nenastane výrazné zlepšení, nebo dojde-li dokonce ke zhoršení stavu, vyhledejte lékaře. U dětí s horečkou se vždy poraďte s lékařem již na počátku obtíží.

Přípravek nepodávejte dětem do 5 let pro nebezpečí vdechnutí pastilky.

Při předávkování nebo náhodném požití léku dítětem vyhledejte lékaře. UCHOVÁVÁNÍ:

Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkem. VAROVÁNÍ:

Nepoužívejte po uplynutí doby vyznačené na obalu.

Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. BALENÍ:

36 pastilek Septofort 36 pastilek od Walmark na www.GigaLekarna.cz za 137 Kč . W Septofort 2m


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.