Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Septanazal děti 0,5 mg / 1 ml nosní sprej10 ml

Léky na dýchání

Septanazal děti 0,5 mg / 1 ml nosní sprej10 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Nosní sprej ke snížení otoku nosní sliznice při rýmě, uvolňuje nos a hojí nosní sliznici, nástup účinku za 5 - 10 minut. Lék k nosnímu podání, čtěte pečlivě příbalový leták. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Septanazal děti 0,5 mg / 1 ml nosní sprej10 ml koupíte i tady

Specifikace Septanazal děti 0,5 mg / 1 ml nosní sprej10 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce KRKA
Nejnižší cena 67 Kč

Septanazal pro děti, nosní sprej, obsahuje xylometazolin-hydrochlorid a dexpanthenol. Xylometazolin-hydrochlorid rychle stahuje cévy v nosní sliznici a snižuje otok nosní sliznice a sekreci sliznic. Tímto způsobem snižuje pocit ucpaného nosu. Dexpanthenol je derivát vitamínu kyseliny pantothenové, která podporuje hojení a chrání nosní sliznici. ... a dál?

Produkt Septanazal děti 0,5 mg / 1 ml nosní sprej10 ml

Septanazal děti 0,5 mg / 1 ml nosní sprej10 ml - parametry

Název produktu: Septanazal děti 0,5 mg / 1 ml nosní sprej10 ml
Výrobce: KRKA
Minimální cena: 67 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nosní sprej ke snížení otoku nosní sliznice při rýmě, uvolňuje nos a hojí nosní sliznici, nástup účinku za 5 - 10 minut. Lék k nosnímu podání, čtěte pečlivě příbalový leták. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci1. Co je přípravek Septanazal pro děti a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Septanazal pro děti užívat3. Jak se přípravek Septanazal pro děti užívá4. Možné nežádoucí účinky5. Jak přípravek Septanazal pro děti uchovávat6. Obsah balení a další informace 1. Co je přípravek Septanazal pro děti a k čemu se používá Septanazal pro děti, nosní sprej, obsahuje xylometazolin-hydrochlorid a dexpanthenol. Xylometazolin-hydrochlorid rychle stahuje cévy v nosní sliznici a snižuje otok nosní sliznice a sekrecisliznic. Tímto způsobem snižuje pocit ucpaného nosu. Dexpanthenol je derivát vitamínu kyselinypantothenové, která podporuje hojení a chrání nosní sliznici.Septanazal pro děti se používá: ke snížení otoku nosní sliznice při zánětu nosní sliznice (rýmě) a jako podpůrná léčba při hojení slizničních lézí (poškození sliznice), k úlevě při nealergickém zánětu nosní sliznice (vasomotorické rýmě), k léčbě zhoršeného nosního dýchání po operacích nosu. Tento léčivý přípravek je určen pro použití u dětí ve věku od 2 do 6 let. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Septanazal pro děti užívat Neužívejte přípravek Septanazal pro děti: jestliže je Vaše dítě alergické na xylometazolin-hydrochlorid, dexpanthenol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6), jestliže má Vaše dítě suchý zánět nosní sliznice s tvorbou krust (rhinitis sicca), jestliže Vaše dítě prodělalo chirurgické odstranění hypofýzy nebo jinou operaci, která odhaluje mozkové pleny (mozkové blány). Tento léčivý přípravek nesmí být používán u dětí mladších 2 let.Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku Septanazal pro děti se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem: jestliže Vaše dítě užívá inhibitory monoaminooxidázy (IMAO) nebo další léky, které mohou zvyšovat krevní tlak, jestliže má Vaše dítě zvýšený tlak uvnitř oka (glaukom), zvláště jestliže trpí glaukomem s úzkým úhlem, jestliže má Vaše dítě závažné kardiovaskulární onemocnění (např. ischemickou chorobu srdeční, vysoký krevní tlak), jestliže má Vaše dít


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.