FILTRY

Srovnání cen mikroplyšového povlečení

Proč mikroplyš? Především proto, že v současné době neexistuje jemnější a příjemnější materiál, který by vašemu tělu dopřál tak úžasné pocity něhy a relaxace. Na světě snad není žena, kterou by mikroplyšové povlečení nenadchlo. Přitom levné mikroplyšové povlečení nestojí ani tisícovku a dokonce ani o třídu dražší si na cenu 1 000 Kč nesáhne. Výhodné mikroplyšové povlečení vás dokonale rozmazlí dotekem. Jako v bavlnce? Kdepak! Mnohem lépe. Bavlna je oproti mikroplyši drsná a hrubá. Srovnávat mikroplyš s bavlnou je stejné, jako srovnávat luxusní toaletní papír se smirkovým plátnem na hrubé opracování fošny. Tak co? Bude to Uni, Romeo nebo Polášek?

Kategorie

  • Více kategorií

Cena

Motiv

  • Více

Mikroplyšové povlečení od 649 Kč - srovnání cen na Srovname.cz (11 produktů)


Projděte si recenze ze sekce Povlečení. Ať nekupujete zajíce v pytli.

Hodnocení:
  • 5
Uživatel: Jakub

CARBOTEX Barcelona Povlečení


PRO:   Materiál
  Barvy
  Zapínání
PROTI:   Nic mě nenapadá

Velmi příjemné a moc pěkné povlečení, které by měl mít každý fanoušek Barcy

Hodnocení:
  • 1
Uživatel: Jana

Paris Design Florence Brown krepové povlečení


PRO:   Pěkný den ! Našla jsem toto povlečení na internetu, a protože mám ráda krepové povlečení,rozhodla jsem se toto si koupit.
PROTI:   Jaké ale bylo mé překvapení, když mi bylo povlečení doručeno ! Za tuto cenu jsem čekala ( byť to není jedno z nejdražších povlečení )výrobek dobré kvality, ale místo toho, jsem vybala něco, co se ke kvalitnímu krepovému povlečení nedá vůbec přirovnat !!! Už nikdy více povlečení firmy DESIGN PARIS !!!! Je to prostě tenká, téměř průhledná, křivě střižená látka (chce se mi říci - hadra), která s krepem nemá téměř nic společného. O nemačkavé úpravě zde není ani řeči !!!

Už nikdy více !!! Příště krepové povlečení jen od firmy Matějovský, kde za své peníze obdržíte opravdovou kvalitu !!!
Povlečení DESIGN PARIS PROSTĚ NEDOPORUČUJI !!!


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.