FILTRY

Srovnání cen externích pevných disků

Moderní a kapacitně velmi objemná uložiště pro vaše data pojmou desetitisíce fotografií, stovky filmů, tisíce skladeb vašich oblíbených hudebních interpretů a v neposlední řadě veškerou vaši práci. Jsou malé, lehké, s počítačem sdílejí data vysokou přenosovou rychlostí a jejich tělo je mnohem odolnější než korpus samotného počítače. Mějte svá data v bezpečí, využívejte externí disky.

Hlavní výhoda? Uložením větší části souborů a dat na disk mimo PC, snížíte zatížení operačního systému a dosáhnete významného navýšení výkonu svého, třeba i stárnoucího počítače.

Nejlevnější externí disky nestojí ani 2 000 Kč a nabízí všechny výše jmenované výhody. Oproti dražším můžou mít malinko nižší rychlost uploadu a downloadu, i slabší úroveň zabezpečení dat a odolnost korpusu. I tak vedou v žebříčku prodeje. Možná i díky tomu, že stejně jako dražší verze nabízí prostor kolem 1 TB. Tuto kapacitu tak seženete již za pár stovek.

Kvalitní externí disky a držme se jen v cenové relaci do 6 000 Kč, nabízí až 3 TB místa. Díky tomu na ně bez problémů uložíte data i z několika počítačů, což se nesmírně hodí například při zálohování dat ve firmách či kancelářích.

Volit můžete externí disky hned 25 značek. Věčnou klasikou jsou záznamové prostředky VERBATIM známé už od dob prvních disket. Nadchnou vás i disky značek TRANSCEND a SAMSUNG patřící k nejoblíbenějším a samozřejmě IOMEGA, FREECOM, LACIE. Za povšimnutí stojí mnohé další, pro kvalitu i atraktivní design.


Externí pevné disky od 102 Kč - srovnání cen na Srovname.cz (99 produktů)

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.