Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Sedláčková Jaroslava: Lili a Vili 1 – Ve světě matematiky - učebnice pro 1. ročník ZŠ

Učebnice/Odborná literatura

Sedláčková Jaroslava: Lili a Vili 1 – Ve světě matematiky - učebnice pro 1. ročník ZŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Lili a Vili ve světě matematiky - Učebnice pro 1. ročník ZŠ - Zuzana Maňourová; Dita Nastoupilová; Jaroslava Jiro Sedláčková; Pavla Žižková. Učebnice matematiky, která je určena především učiteli při práci v hodině. Je členěna do deseti tematických celků odvozených z témat učiva prvouky. Nová výuková sada ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sedláčková Jaroslava: Lili a Vili 1 – Ve světě matematiky - učebnice pro 1. ročník ZŠ koupíte i tady

Specifikace Sedláčková Jaroslava: Lili a Vili 1 – Ve světě matematiky - učebnice pro 1. ročník ZŠ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 88 Kč

Učebnice matematiky, která je určena především učiteli při práci v hodině. Je členěna do deseti tematických celků odvozených z témat učiva prvouky. Obsahuje přirozená čísla v oboru 1–20, sčítání a odčítání do 20 bez přechodu desítky (ten je pouze naznačen), slovní úlohy ze života dětí, geometrii a jednotky jako litr, kilogram atd. ... a dál?

Produkt Sedláčková Jaroslava: Lili a Vili 1 – Ve světě matematiky - učebnice pro 1. ročník ZŠ

Sedláčková Jaroslava: Lili a Vili 1 – Ve světě matematiky - učebnice pro 1. ročník ZŠ - parametry

Název produktu: Sedláčková Jaroslava: Lili a Vili 1 – Ve světě matematiky - učebnice pro 1. ročník ZŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 88 Kč
Maximální cena: 119 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Lili a Vili ve světě matematiky - Učebnice pro 1. ročník ZŠ - Zuzana Maňourová; Dita Nastoupilová; Jaroslava Jiro Sedláčková; Pavla Žižková. Učebnice matematiky, která je určena především učiteli při práci v hodině. Je členěna do deseti tematických celků odvozených z témat učiva prvouky. Nová výuková sada Lili a Vili 1 je určena žákům prvních tříd a je prvním dílem ucelené řady pro první stupeň ZŠ. V nové učební sadě Lili a Vili najdete: svěží a moderní přístup

kvalitní metodické pojetí

atraktivní vzhled bohatý elektronický materiál na internetu

Doložka MŠMT Celý výukový set Lili a Vili 1 byl v září 2012 předložen Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy za účelem udělení schvalovací doložky a bude připraven pro nový školní rok 2013/14 od ledna 2013.

Odpovídá RVP Učební komplet je koncipován tak, aby zcela odpovídal RVP a naplňoval očekávané výstupy

a klíčové kompetence.

LILI A VILI VE SVĚTĚ MATEMATIKY Učebnice pro 1. ročník ZŠ

Učebnice matematiky je určená především učitelům při práci v hodině a je členěna do 10 tematických celků odvozených z témat prvouky.

Hlavními okruhy učebnice jsou: přirozená čísla v oboru 1–20, číslo 0 ( používání přirozených čísel k modelování reálných situací, počítání předmětů, vytváření souborů s daným počtem prvků, zápis a porovnávání přirozených čísel do 20, vztah rovnosti a nerovnosti, zobrazení čísel na číselné ose, používání matematických symbolů)

sčítání a odčítání do 20 zpaměti bez přechodu desítky ( sčítání a odčítání do dvaceti bez přechodu na desítku, rozklad dvojciferného čísla na desítky a jednotky)

slovní úlohy ze života dětí s užitím osvojených početních operací ( jednoduché slovní úlohy, sestavení otázek a dopovědí)

geometrie ( rozpoznání, rozlišování, pojmenování a vymodelování rovinných útvarů, jejich třídění podle tvaru, velikosti barev, orientace v prostoru, tabulce, grafu a labyrintech)

jednotky ( používání značek pro litr, kilogram, metr, korunu)

Kontrola dosažených znalostí Do každého tematického celku je zařazena strana VYŘEŠÍM?, ve které si žáci vyzkouší, jak si látku dané kapitoly osvojili. Publikace: Lili a Vili ve světě matematiky - Učebnice pro 1. ročník ZŠ - Zuzana Maňourová; Dita Nastoupilová; Jaroslava Jiro Sedláčková; Pavla Žižková. Jaroslava Jiro SedláčkováUčebnice pro 1. ročník ZŠKlett 2013, edice LiLi a ViLiKniha, čeština, 88 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.