Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Sean Covey: 7 návyků šťastných dětí

Knihy naučná literatura

Sean Covey: 7 návyků šťastných dětí

Hodnocení: 1x
  • 4

Jak naučit děti správným hodnotám a žít podle principů. Inspirativní obrázková kniha pro děti a rodiče. Sean Covey na sedmi příbězích názorně ilustruje příslušný návyk a pomáhá dětem osvojit si správné hodnoty již v raném věku. Kniha 7 návyků šťastných dětí není jen kniha příběhů, ale je určena ke společnému čtení a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Sean Covey: 7 návyků šťastných dětí

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 234 Kč

Jak naučit děti správným hodnotám a žít podle principů. Inspirativní obrázková kniha pro děti a rodiče. Sean Covey na sedmi příbězích názorně ilustruje příslušný návyk a pomáhá dětem osvojit si správné hodnoty již v raném věku. Kniha 7 návyků šťastných dětí není jen kniha příběhů, ale je určena ke společnému čtení a práci dětí s rodiči. Na konci každého příběhu je „Okénko pro rodiče“, ve kterém autor přináší návrhy, jak s dětmi o příběhu hovořit a jak u nich příslušný návyk rozvíjet a také úkoly a otázky pro děti. » ... a dál?

Produkt Sean Covey: 7 návyků šťastných dětí

Sean Covey: 7 návyků šťastných dětí - parametry

Název produktu: Sean Covey: 7 návyků šťastných dětí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 234 Kč
Maximální cena: 280 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak naučit děti správným hodnotám a žít podle principů. Inspirativní obrázková kniha pro děti a rodiče. Sean Covey na sedmi příbězích názorně ilustruje příslušný návyk a pomáhá dětem osvojit si správné hodnoty již v raném věku. Kniha 7 návyků šťastných dětí není jen kniha příběhů, ale je určena ke společnému čtení a práci dětí s rodiči. Na konci každého příběhu je „Okénko pro rodiče“, ve kterém autor přináší návrhy, jak s dětmi o příběhu hovořit a jak u nich příslušný návyk rozvíjet a také úkoly a otázky pro děti. Úkoly pro děti vedou malé čtenáře a posluchače k tomu, aby se zamyslely nad tím, co samy mohou dělat jinak a lépe. Kniha je nádherně ilustrovaná, zábavná, inspirativní a obohatí společné chvíle rodičů či prarodičů s dětmi. Naším posláním je pomáhat lidem a organizacím dosahovat výjimečnosti a naší vizí je inspirovat okolí a přispíváme ke změnám celé společnosti. V rámci naší filosofie budeme tuto knihu nabízet do škol (již dnes spolupracujeme s univerzitami a nyní v pilotním programu i s věznicí (program nápravy a snížení recidivy)). Publikace: 7 návyků šťastných dětí - Sean Covey. Jak naučit děti správným hodnotám a žít podle principů?

Inspirativní knížka pro všechny rodiče, kteří chtějí, aby si jejich

děti osvojily správné hodnoty, je plná nádherných ilustrací, které

jistě zaujmou dětskou pozornost. Zábavné postavičky z vesnice Sedm

Dubů seznamují děti s nadčasovými principy, jež vycházejí ze

světového bestselleru 7 návyků skutečně efektivních lidí (Stephen

R. Covey). Otázky a úkoly na konci každé kapitoly dětem pomáhají

správně porozumět příběhu a vedou je k tomu, aby se zamyslely nad

tím, co všechno mohou samy udělat jinak a lépe. Publikace: 7 návyků šťastných dětí - Sean Covey. 7 návyků se opírá o účinné principy, jež učinily život mnoha generací bohatším- o principy, jakými jsou odpovědnost, vize, respekt, týmová práce a vyvážený život. Tato prověřená filozofie je nyní dostupná nejenom dospělým a mladistvým, ale rovněž dětem...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.