Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Sean Covey: 7 návyků šťastných dětí

Knihy naučná literatura

Sean Covey: 7 návyků šťastných dětí

Hodnocení: 1x
  • 4

Jak naučit děti správným hodnotám a žít podle principů. Inspirativní obrázková kniha pro děti a rodiče. Sean Covey na sedmi příbězích názorně ilustruje příslušný návyk a pomáhá dětem osvojit si správné hodnoty již v raném věku. Kniha 7 návyků šťastných dětí není jen kniha příběhů, ale je určena ke společnému čtení a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sean Covey: 7 návyků šťastných dětí koupíte i tady

Specifikace Sean Covey: 7 návyků šťastných dětí

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 206 Kč

Inspirativní knížka pro všechny rodiče, kteří chtějí, aby si jejich děti osvojily správné hodnoty, je plná nádherných ilustrací, které jistě zaujmou dětskou pozornost. Zábavné postavičky z vesnice Sedm Dubů seznamují děti s nadčasovými principy, jež vycházejí ze světového bestselleru 7 návyků skutečně efektivních lidí (Stephen R. Covey). Otázky a úkoly na konci kapitol dětem pomáhají správně porozumět příběhu a vedou je k tomu, aby se zamyslely nad tím, co mohou samy dělat jinak a lépe. ... a dál?

Produkt Sean Covey: 7 návyků šťastných dětí

Sean Covey: 7 návyků šťastných dětí - parametry

Název produktu: Sean Covey: 7 návyků šťastných dětí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 206 Kč
Maximální cena: 330 Kč
Ušetríte až: 124 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak naučit děti správným hodnotám a žít podle principů. Inspirativní obrázková kniha pro děti a rodiče. Sean Covey na sedmi příbězích názorně ilustruje příslušný návyk a pomáhá dětem osvojit si správné hodnoty již v raném věku. Kniha 7 návyků šťastných dětí není jen kniha příběhů, ale je určena ke společnému čtení a práci dětí s rodiči. Na konci každého příběhu je „Okénko pro rodiče“, ve kterém autor přináší návrhy, jak s dětmi o příběhu hovořit a jak u nich příslušný návyk rozvíjet a také úkoly a otázky pro děti. Úkoly pro děti vedou malé čtenáře a posluchače k tomu, aby se zamyslely nad tím, co samy mohou dělat jinak a lépe. Kniha je nádherně ilustrovaná, zábavná, inspirativní a obohatí společné chvíle rodičů či prarodičů s dětmi. Naším posláním je pomáhat lidem a organizacím dosahovat výjimečnosti a naší vizí je inspirovat okolí a přispíváme ke změnám celé společnosti. V rámci naší filosofie budeme tuto knihu nabízet do škol (již dnes spolupracujeme s univerzitami a nyní v pilotním programu i s věznicí (program nápravy a snížení recidivy)). Publikace: 7 návyků šťastných dětí - Sean Covey. Jak naučit děti správným hodnotám a žít podle principů?

Inspirativní knížka pro všechny rodiče, kteří chtějí, aby si jejich

děti osvojily správné hodnoty, je plná nádherných ilustrací, které

jistě zaujmou dětskou pozornost. Zábavné postavičky z vesnice Sedm

Dubů seznamují děti s nadčasovými principy, jež vycházejí ze

světového bestselleru 7 návyků skutečně efektivních lidí (Stephen

R. Covey). Otázky a úkoly na konci každé kapitoly dětem pomáhají

správně porozumět příběhu a vedou je k tomu, aby se zamyslely nad

tím, co všechno mohou samy udělat jinak a lépe. Publikace: 7 návyků šťastných dětí - Sean Covey. 7 návyků se opírá o účinné principy, jež učinily život mnoha generací bohatším- o principy, jakými jsou odpovědnost, vize, respekt, týmová práce a vyvážený život. Tato prověřená filozofie je nyní dostupná nejenom dospělým a mladistvým, ale rovněž dětem...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.