Schleich 42408 Dům na dobrodružném stromě
Schleich 42408 Dům na dobrodružném stromě

Schleich 42408 Dům na dobrodružném stromě

od 1 499 Kč
Schleich Svět přírody - Dům na dobrodružném stroměV Schleich domě mohou dvě děti z farmářské rodiny Sarah a Ben si hrát si a mít piknik po celé hodiny.Kdo ještě nesníval o vlastním domě na stromě? Sada obsahuje mnoho funkcí pro dlouhou zábavu.Zatímco Ben pozoruje zvířata na pozorovacím místě, Sarah se sklouzne po tobogánu. Štěně už na ni čeká. Sarah se může vrátit do domu přes žebřík. S pomocí kladky může být roztomilé štěňátko snadno vyvezeno…
Martinus.cz
Doprava zdarma 32 dní
1 994 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Schleich 42408 Dům na dobrodružném stromě
Výrobce: Schleich
Minimální cena: 1 499 Kč
Maximální cena: 1 994 Kč
Ušetříte až: 495 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Schleich Svět přírody - Dům na dobrodružném stroměV Schleich domě mohou dvě děti z farmářské rodiny Sarah a Ben si hrát si a mít piknik po celé hodiny.Kdo ještě nesníval o vlastním domě na stromě? Sada obsahuje mnoho funkcí pro dlouhou zábavu.Zatímco Ben pozoruje zvířata na pozorovacím místě, Sarah se sklouzne po tobogánu. Štěně už na ni čeká. Sarah se může vrátit do domu přes žebřík. S pomocí kladky může být roztomilé štěňátko snadno vyvezeno do útulného stromového domu. Takže si můžou hrát společně. V jeskyni - v kmenu stromu má ježek také svůj domeček a také ptáček miluje svou budku v koruně stromu. Schleich postavičk jsou všechny podrobně modelovány, láskyplně malované a nabízejí možnost nespočet zážitků a příběhů.Sada obsahuje:  1x dům, 1x strom, 1x štěně, 1x veverku, 1x ježka, 1x ptáček, 1x chlapec Ben, 1x dívka Sarah, 1x skluzavka, 1x kladka, 1x provazový žebřík, 1x houpačku z pneumatiky, 1x základová deska, 1x vyhlídková plošina, 1x Dalekohled, 1x ptačí budku, 4x zábradlí, 2x talíře, 2x šálky, 1x krabička, 2x židle, 1x nálepkaVarování:Pozor! Není vhodné pro děti do 36 měsíců.Pozor! Obsahuje malé části, které lze polykat. Nebezpečí udušení. Ve stromovém domě Schleich® mohou obě farmářské děti Sarah a Ben po celé hodiny dovádět, hrát si a pořádat piknik. Kdo by nesnil o vlastním stromovém domě? Sada obsahuje mnoho funkcí pro dlouhotrvající zábavu. Zatímco Ben pozoruje zvířata na pozorovací terase, Sarah se sklouzne po tobogánu. Štěňátko na ni již čeká. Sarah se může vrátit do stromového domu přes žebřík. S pomocí kladky může být roztomilé štěňátko bígla snadno dopraveno do útulného stromového domu. Všichni si tak mohou společně hrát. V jeskyni v kmenu stromu má ježek také svůj vlastní domov a také malý ptáček miluje svou vlastní říši v listí. S 2 lidskými postavami, 4 zvířaty a skvělými doplňky. Sada je ideálním doplňkem k samostatně dostupnému velkému statku s hospodářstvím 42407 se stájemi a zvířaty. Všechny figurky Schleich jsou detailně modelovány, s láskou ručně malovány a umožnují kvalitní hraní. Podrobnosti: Téma: Farm World Rozměry: 40 x 34,5 x 10,5 cm (šířka x hloubka x výška) Věk: od 3 let Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Schleich Dům na dobrodružném stromě

Parádní zážitek při bydlení v koruně stromu si mohou užít kamarádi Ben, Sarah a také zířátka.

Ben i Sarah mají zvířátka velmi rádi, umí se o ně postarat, ošetřovat je i pozorovat. Ben rád pozoruje ptáčky dalekohledem, jeden bydlí přímo v koruně stromu. Rádi si do domečku vyvezou kladkou jejich oblíbeného Beaglíka a společně se pak kloužou na klouzačce. Vše může tiše pozorovat ježeček, který se usídlil v dutině stromu.

Tento herní set je optimální pro spojení se setem farmy se zvířátky nabízené v dalším ze samostatných produktů naší nabídky.

Obsah balení:

  • 2 postavičky, 4 zvířátka, budka pro ptáčka
  • bedýnka, dalekohled, klouzačka, strom, dům

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.