Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2013

Učebnice/Odborná literatura

Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2013

Hodnocení: 1x
  • 4

Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2013 - Richard Vacula. Osmý sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) je svým způsobem výjimečný. V roce 2013 totiž Asociace oslavila hned dvojí jubileum: jednak se uzavřelo první desetiletí její existence a zároveň počet pravidelných ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Sborník Asociace učitel..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2013 koupíte i tady

Specifikace Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2013

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 174 Kč

Osmý sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) je svým způsobem výjimečný. V roce 2013 totiž Asociace oslavila hned dvojí jubileum: jednak se uzavřelo první desetiletí její existence ... a dál?

Produkt Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2013

Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2013 - parametry

Název produktu: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2013
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 174 Kč
Maximální cena: 231 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2013 - Richard Vacula. Osmý sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) je svým způsobem výjimečný. V roce 2013 totiž Asociace oslavila hned dvojí jubileum: jednak se uzavřelo první desetiletí její existence a zároveň počet pravidelných setkání dosáhl kulaté čtyřicítky. Při této příležitosti byla uspořádána konference s mezinárodní účastí pod názvem Čeština doma i ve světě. Kladla si za cíl představit aktuální situaci výuky češtiny jako cizího jazyka v různých jazykových areálech. Příspěvky významných odborníků, kteří se konference zúčastnili, jsou publikovány v první části tohoto sborníku. Zastoupeny jsou především evropské vědecko-vzdělávací instituce, kde má výuka češtiny dlouhou tradici, představen je však také například lektorát češtiny v Koreji. V rámci konference samozřejmě nebyla opomenuta ani situace ve výuce češtiny jako cizího jazyka na území České republiky – příspěvky prezentují zkušenosti z některých vysokoškolských institucí, nechybí ani zamyšlení nad aplikací metod výuky češtiny jako cizího jazyka v prostředí české základní školy. Na konferenci zazněl rovněž příspěvek týkající se jazykového testování, které s výukou češtiny jako cizího jazyka úzce souvisí, krátce je také představen časopis Nová čeština doma a ve světě, pod jehož záštitou se konference konala. Jestliže konference uzavřela jednu desetiletou etapu působení AUČCJ, pak následující tři pravidelná setkání otevřela etapu novou. Publikované příspěvky se týkají především praktických témat, která do značné míry navazují na tematiku konference: představeny jsou didaktické aspekty výuky cizích jazyků, pozornost je věnována výuce češtiny jako cizího jazyka na úrovni základní školy, mj. i z psycholingvistického hlediska, a prezentovány jsou konečně také zkušenosti s výukou odborné češtiny z různých specializovaných pedagogických pracovišť. Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2013 - Richard Vacula od nakladatelství Akropolis v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.