Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Saul Kassin: Psychologie

Učebnice/Odborná literatura

Saul Kassin: Psychologie

Hodnocení: 1x
  • 4

Moderní učebnice pro psychology, studenty psychologie,sociologie a dalších humanitárních směrů. Publikace je určena: • psychologům, ale obecně i těm, kteří ve svém zaměstnání řídí nebo spolupracují s větším množstvím lidí – poskytne jim detailní, vyčerpávající a systematicky uspořádané informace o obecné psychologii ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Saul Kassin: Psychologie koupíte i tady

Specifikace Saul Kassin: Psychologie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 368 Kč

Učebnice je vhodná pro studenty SŠ, do kurzů psychologie na VŠ i pro každého zvídavého člověka. Obsahuje všechna psychologická témata. Kromě výkladu v ní najdete přehledy v tabulkách a grafech, fotogr ... a dál?

Produkt Saul Kassin: Psychologie

Saul Kassin: Psychologie - parametry

Název produktu: Saul Kassin: Psychologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 368 Kč
Maximální cena: 1 999 Kč
Ušetríte až: 631 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Moderní učebnice pro psychology, studenty psychologie,sociologie a dalších humanitárních směrů. Publikace je určena:
  • psychologům, ale obecně i těm, kteří ve svém zaměstnání řídí nebo spolupracují s větším množstvím lidí – poskytne jim detailní, vyčerpávající a systematicky uspořádané informace o obecné psychologii
  • studentům psychologie, sociologie a dalších humanitních směrů, jako obsahově i formálně velmi kvalitně zpracovaná učebnice Dozvíte se: - jaké psychologické metody existují a kdy které použít - co rozumíme čitím a co vnímáním, jak pracují lidské smysly - že pozornost je rozdělená, proč během dne procházíme několika cykly tak, aby zůstalo vědomí zdravé a funkční - jak se učíme, co je např. zákon efektu nebo principy posílení - které druhy paměti rozlišujeme, jak spolu souvisí kódování, vybavování a zapomínání - že myšlení a jazyk tvoří velmi propojený celek, jaké vlastnosti lidského jazyka známe - co jsou geny, jak pracují a jak ovlivňují chování - kterými etapami prochází lidský vývoj - zda-li jsou testy inteligence přesné, kdy jsou předpojaté a jak bychom s nimi měli nakládat - proč je motivace velmi důležitá a jak ji využít - jaké typy emocí existují, nakolik dokáží jednotlivci své emoce ovládat - že sociální vlivy podmiňují řadu osobních postojů - nakolik důležitou roli hrají v moderní společnosti mezikulturní odlišnosti - jak pohlížejí různí psychologové na osobnost, co ji podmiňuje, jaké má základní rysy - co je a co není normální, jaké hlavní psychické poruchy bychom měli umět bezpečně rozeznat - jak probíhá psychická léčba, za jakých okolností bývají psychoterapie účinné - proč a jak bychom si měli zachovat duševní rovnováhu Moderně koncipovaná učebnice obsahuje mimo důležitých pojmů, definic a jejich výkladů i pohled na nové výzkumné metody, rozhovory se zajímavými osobnostmi, studie o tom, jaký názor má na problematiku student, diskuse k tématu a samozřejmě i klíčové termíny a shrnutí na konci kapitol. O autorovi Saul Kassin je vysokoškolský učitel psychologie na Williams College ve Williamstownu v americkém státě Massachusetts. Narodil se a vyrůstal v New Yorku, v roce 1974 dokončil magisterské studium psychologie na Brooklyn College. Doktorát realizoval na University of Connecticut a získal jej v roce 1978. Následně jeden rok působil na University of Kansas a dva roky pracoval na Purdue University. Získal prestižní ocenění za spolupráci s americkým nejvyšším soudem. V rámci dalšího vzdělávání absolvoval program Psychologie a právo na Stanford University. Saul Kassin je spoluautorem Social Psychology (Sociální psychologie, dosud vyšlo páté aktualizované vydání). Napsal či lektoroval řadu dalších knih, je autorem i mnoha odborných článků na téma sociálního a kognitivního vývoje, psychologických aspektů rozhodování porotců, svědeckých výpovědí, policejního vyšetřování, přiznání obžalovaných a dalších. Působil v redakční radě několika významných odborných časopisů. Učebnice je vhodná pro studenty SŠ, do kurzů psychologie na V

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.