Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Šárka Veselá: Čtení II - SPU

Knihy

Šárka Veselá: Čtení II - SPU

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní sešit pro žáky se specifickými poruchami učení na 1. stupni ZŠ. Nové řady pracovních sešitů jsou praktickou pomůckou pro rozvoj školní zralosti, práci s dětmi s potenciálním rozvojem SPU a pro reedukaci SPU u žáků na 1. stupni základních škol.   Všechny aktivity lze jednoduše zařadit při práci s dětmi v MŠ ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Šárka Veselá: Čtení II - SPU koupíte i tady

Specifikace Šárka Veselá: Čtení II - SPU

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 47 Kč

Pracovní sešit pro žáky se specifickými poruchami učení na 1. stupni ZŠ. Všechny aktivity lze jednoduše zařadit přímo do výuky nebo využít pro domácí procvičování s rodiči. Pracovní sešit je součástí ... a dál?

Produkt Šárka Veselá: Čtení II - SPU

Šárka Veselá: Čtení II - SPU - parametry

Název produktu: Šárka Veselá: Čtení II - SPU
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 47 Kč
Maximální cena: 100 Kč
Ušetríte až: 53 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Pracovní sešit pro žáky se specifickými poruchami učení na 1. stupni ZŠ. Nové řady pracovních sešitů jsou praktickou pomůckou pro rozvoj školní zralosti, práci s dětmi s potenciálním rozvojem SPU a pro reedukaci SPU u žáků na 1. stupni základních škol.   Všechny aktivity lze jednoduše zařadit při práci s dětmi v MŠ nebo v přípravných třídách a na 1. stupni ZŠ přímo do výuky bez nutnosti náročné metodické přípravy. Samozřejmě lze využít rovněž pro domácí procvičování s rodiči!   Sady jsou koncipovány dle klíčových oblastí: Zrakové vnímání Čtení Grafomotorika Orientace Sluchové vnímání Předmatematické představy Pozornost Rozvoj myšlení Samohlásky Kompletní edici KuliFerda pro mateřské a základní školy, ale i pro rodiče najdete v naší nabídce zde Veškerou dostupnou nabídku od nakladatelsví Raabe neleznete zde Pracovní sešit pro žáky se specifickými poruchami učení na 1. stupni ZŠ. Všechny aktivity lze jednoduše zařadit přímo do výuky nebo využít pro domácí procvičování s rodiči. Rodiče dětí s diagnostikovanými SPU mohou tyto PS velmi vhodně využít pro domácí procvičování!Všechny aktivity lze jednoduše zařadit přímo do výuky na ZŠ bez nutnosti náročné metodické přípravy. Mordá řada 12 pracovních sešitů pro žáky s SPU na 1. stupni ZŠ nabízí:
  • formu praktických a motivačních pracovních listů
  • soubor aktivit zaměřených na reedukaci SPU
  • systematicky koncipovány a zpracovány odborníky na SPU
  • kvalitní podporu pro výuku žáků s SPU
  • možnost sledování individuálních pokroků jednotlivých dětí
  • účinnou pomoc rodičům při domácí přípravěAutor: Bc. Šárka VeseláVazba: PaperbackFormát: 210 x 297 mmPočet stran: 24Datum vydání: 2013

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.