Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Sarah Thomas: Zloději kostí

Knihy

Sarah Thomas: Zloději kostí

Hodnocení: 0x
  • 4

Zloději kostí - Sarah Thomasová Autorka literatury faktu (Záhady českých proroctví, 2014) Sarah Thomasová nás tentokrát vtahuje do příběhu plného napětí, v němž nesprávná slova mohou znamenat smrt. Kostaričanka Laura cestuje do Prahy, aby rozluštila záhadu pradávných kontaktů mezi kontinenty, o nichž svědčí řada ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.56971
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Zloději kostí
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Sarah Thomas: Zloději kostí

Specifikace Sarah Thomas: Zloději kostí

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 238 Kč

Kniha - autor Sarah Thomasová, 448 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá. Autorka literatury faktu (Záhady českých proroctví, 2014) Sarah Thomasová nás tentokrát vtahuje do příběhu plného napětí, v němž nesprávná slova mohou znamenat smrt. Kostaričanka Laura cestuje do Prahy, aby rozluštila záhadu pradávných kontaktů mezi kontinenty, o nichž svědčí řada památek, jež má každý přímo před očima (ať již reliéfy na Staroměstské radnici nebo sochy na náměstí Pražského hradu). Nebezpečné pátrání po tajemném poselství » ... a dál?

Produkt Sarah Thomas: Zloději kostí

Sarah Thomas: Zloději kostí - parametry

Název produktu: Sarah Thomas: Zloději kostí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 238 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zloději kostí - Sarah Thomasová Autorka literatury faktu (Záhady českých proroctví, 2014) Sarah Thomasová nás tentokrát vtahuje do příběhu plného napětí, v němž nesprávná slova mohou znamenat smrt. Kostaričanka Laura cestuje do Prahy, aby rozluštila záhadu pradávných kontaktů mezi kontinenty, o nichž svědčí řada památek, jež má každý přímo před očima (ať již reliéfy na Staroměstské radnici nebo sochy na náměstí Pražského hradu). Nebezpečné pátrání po tajemném poselství (které je nakonec úplně jiné, než se původně zdálo) je možné jen díky Lauřiným hlubokým znalostem historických souvislostí (zde autorka čerpá ze svých vědomostí a ze svého dřívějšího díla), takže se ukazují málo známé aspekty našich i světových dějin. Poselství však je určeno jen nemnohým a ti nepovolaní musí být umlčeni.Země plná mrazivých, temných tajemství, hrozivá a nebezpečná: to jsou Čechy, v nichž napůl indiánská dívka hledá odpověď na otázky po dávných záhadách. Překvapivé reliéfy, které si může každý kdykoli na Staroměstské radnici prohlédnout, stejně jako známá socha na nádvoří Pražského hradu jsou důkazem o zapomenutých setkáních dávných kultur. Kosti v bečovském relikviáři svatého Maura odhalují ještě mnohem víc, odhalují tajemství, jež je sice všem přímo na očích, ale o němž přesto ví jen nemnozí. Kostarická dívka se však nedočká jen neobvyklé módy, nečekaných modelů chování, odlišných od toho, co zná, a překvapení, jež mohou potkat každého turistu. Tajemství o světě v ohrožení totiž přinášejí smrt. Ukazuje se, že už samotná cesta do Prahy přináší neočekávané hrozby, protože tajemství nejsou zapomenuta všemi, a ti, kdo na ně nezapomněli, je také střeží. Zatímco si Laura láme hlavu, jak porozumět dávným poselstvím provázejícím lidstvo od konce doby ledové přes středověk až do současnosti, nastává závod o život: po střechách pražských hotelů, v policejních poutech na bečovském zámku, na březích zakázané přehrady, vlastně všude tam, kam se Laura dostane. Unikne nebezpečí, jež může hrozit nám všem: pokud vyslovíme nesprávná slova? z kategorie Knihy | Beletrie | Detektivky, Thrillery a Horory | Thrillery od Pražský kulinářský institut naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Sarah Thomas: Zloději kostí

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.