Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Šantavý Ivan, Trojánek Aleš: Fyzika-příprava k maturitě a přijímacím zkouškám na vysoké školy

Učebnice/Odborná literatura

Šantavý Ivan, Trojánek Aleš: Fyzika-příprava k maturitě a přijímacím zkouškám na vysoké školy

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Příručka je určena studentům středních škol – uchazečům o studium na těch fakultách vysokých škol, na nichž se předpokládá znalost středoškolské fyziky. Užitečná je i pro studenty 1. ročníků vysokých škol. Umožní jim zopakovat a doplnit si znalosti středoškolské látky. Je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Šantavý Ivan, Trojánek Aleš: Fyzika-příprava k maturitě a přijímacím zkouškám na vysoké školy koupíte i tady

Specifikace Šantavý Ivan, Trojánek Aleš: Fyzika-příprava k maturitě a přijímacím zkouškám na vysoké školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 109 Kč

Příručka je určena studentům středních škol – uchazečům o studium na těch fakultách vysokých škol, na nichž se předpokládá znalost středoškolské fyziky. Užitečná je i pro studenty 1. ročníků vysokých ... a dál?

Produkt Šantavý Ivan, Trojánek Aleš: Fyzika-příprava k maturitě a přijímacím zkouškám na vysoké školy

Šantavý Ivan, Trojánek Aleš: Fyzika-příprava k maturitě a přijímacím zkouškám na vysoké školy - parametry

Název produktu: Šantavý Ivan, Trojánek Aleš: Fyzika-příprava k maturitě a přijímacím zkouškám na vysoké školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Příručka je určena studentům středních škol – uchazečům o studium na těch fakultách vysokých škol, na nichž se předpokládá znalost středoškolské fyziky. Užitečná je i pro studenty 1. ročníků vysokých škol. Umožní jim zopakovat a doplnit si znalosti středoškolské látky.

Je koncipována tak, aby vedla čtenáře ke skutečnému osvojení si látky a k poznání, že fyzika není jen školský předmět, nýbrž především mohutný nástroj k poznávání hlavních zákonitostí dějů, s nimiž se setkáváme denně a z nichž mnohé budou předmětem čtenářova dalšího studia. Těžištěm textu jsou řešené i neřešené příklady. Tvoří větší část každé kapitoly. Jsou koncipovány tak, aby co do obsahu a formy důsledně respektovaly to, že řešení vědomě formulovaných konkrétních úkolů není jen opakování a užívání získaných poznatků, nýbrž přímo součást studia vedoucí k opravdovému pochopení pojmu, podstaty a smyslu studovaných zákonitostí.

V závěru publikace je uvedeno konkrétní zadání písemných přijímacích zkoušek z fyziky zadávaných na některých vysokých školách ČR v posledních letech.

OBSAH:

I. Mechanika II. Molekulárně kinetická teorie látek a termodynamika III. Kmitání a vlnění IV. Elektromagnetismus V. Optika VI. Speciální teorie relativity VII. Fyzika mikrosvěta VIII. Struktura látek a jejich makroskopické vlastnosti IX. Výsledky úloh X. Ukázky zadání při přijímacích zkouškách z fyziky


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.