Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Sanorin kapky 0,5 % 10 ml

Léky

Sanorin kapky 0,5 % 10 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Sanorin je ozkoušený nosní preparát s indikací na akutní rýmu, při zánětu paranazálních dutin, zánětu Eustachovy trubice s účinnou látkou naphazolini nitras. Indikační skupina Antitusikum, expektorans Charakteristika Sanorin způsobuje zúžení zánětem rozšířených cév nosní sliznice, což vede ke zmenšení otoku sliznice ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sanorin kapky 0,5 % 10 ml koupíte i tady

Specifikace Sanorin kapky 0,5 % 10 ml

Kategorie Léky
Výrobce IVAX PHARMACEUTICALS
Nejnižší cena 61 Kč

Přípravek se užívá k mírnění příznaků u akutní rýmy, zánětu čelistních dutin, zánětu Eustachovy trubice a zánětu středního ucha. ... a dál?

Produkt Sanorin kapky 0,5 % 10 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Sanorin kapky 0,5 % 10 ml - parametry

Název produktu: Sanorin kapky 0,5 % 10 ml
Výrobce: IVAX PHARMACEUTICALS
Minimální cena: 61 Kč
Maximální cena: 79 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sanorin je ozkoušený nosní preparát s indikací na akutní rýmu, při zánětu paranazálních dutin, zánětu Eustachovy trubice s účinnou látkou naphazolini nitras. Indikační skupina

Antitusikum, expektorans

Charakteristika

Sanorin způsobuje zúžení zánětem rozšířených cév nosní sliznice, což vede ke zmenšení otoku sliznice a uvolnění hlenu z nosu, vedlejších nosních dutin a trubice spojující střední ucho a hltan (Eustachovy trubice). Tím je umožněno volné dýchání nosem. Při podání do oka dochází ke zúžení průsvitu cév spojivkové tkáně a k vysušení sliznice spojivkového vaku. Léčebný účinek nastupuje zpravidla do 5 minut a přetrvává 4-6 hodin při aplikaci do nosu a asi 8 hodin při podání do spojivkového vaku. Sanorin 0,5‰ se používá jako nosní kapky k mírnění příznaků u akutní rýmy, zánětu vedlejších nosních dutin a zánětu středního ucha nebo jako oční kapky při zánětu spojivek a při podráždění oka prachem, větrem, kouřem nebo mechanickými vlivy. Dále se podává na doporučení lékaře k opadnutí otoku sliznice při diagnostických zákrocích v nose.

Kontraindikace

Sanorin není vhodný v případě přecitlivělosti nebo alergie na léčivou látku nebo na kteroukoliv další složku Sanorinu. Nejčastějšími projevy přecitlivělosti jsou kožní vyrážka a svědění. Sanorin není vhodný v případě suchých zánětů nosní sliznice (projevuje se pocitem sucha v nose a tvorbou strupů v okolí nosních průduchů) a v případě zeleného zákalu s úzkým úhlem nesmíte Sanorin 0,5‰ vkapávat do oka.

Upozornění

Zvláštní opatrnosti při použití Sanorin 0,5‰ je zapotřebí: - jestliže trpíte závažným onemocněním srdce a cév (srdeční nedostatečnost, vysoký krevní tlak) - jestliže trpíte poruchou látkové přeměny (cukrovka, zvýšená činnost štítné žlázy) - jestliže trpíte nádorem nadledvin (feochromocytom) - jestliže trpíte průduškovým astmatem - jestliže jste léčeni některými léky užívanými k léčbě depresí nebo Parkinsonovy choroby (inhibitory monoaminoxidázy), popř. jinými látkami, které mohou zvyšovat krevní tlak - jestliže používáte kontaktní čočky. Je třeba zabránit přímému kontaktu čoček s kapkami, protože by mohlo dojít k jejich zkalení. Před aplikací Sanorinu 0,5‰ čočky z oka vyjměte a umístěte je zpět až za 15 minut po aplikaci kapek.

Těhotenství a kojení: Sanorin 0,5‰ je možno používat během těhotenství a kojení pouze na doporučení lékaře. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Při současném podávání Sanorinu 0,5‰ a některých léků užívaných k léčbě depresí nebo Parkinsonovy choroby (inhibitory monoaminoxidázy, tricyklická antidepresiva), může dojít ke zvýšení krevního tlaku.

Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu.

Balení

10 ml Nosní kapky Sanorin 0,5PM zmenšuje otok nosní sliznice a uvolňuje tak ucpaný nos a usnadňuje dýchání. Mohou je používat dospělí a děti od 3 let. Sanorin 0,05% roztok 10ml od Teva na www.GigaLekarn


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.