Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen SANORIN 0.1% emulze 10 ml

Léky na dýchání

SANORIN 0.1% emulze 10 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Sanorin je ozkoušený nosní preparát s indikací na akutní rýmu, při zánětu paranazálních dutin, zánětu Eustachovy trubice s účinnou látkou naphazolini nitras. Indikační skupina Antitusikum, expektorans Charakteristika Sanorin způsobuje zúžení zánětem rozšířených cév nosní sliznice, což vede ke zmenšení otoku sliznice ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? SANORIN 0.1% emulze 10 ml koupíte i tady

Specifikace SANORIN 0.1% emulze 10 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce IVAX PHARMACEUTICALS
Nejnižší cena 55 Kč

Sanorin emulze zmenšuje otok nosní sliznice a uvolňuje hlen z nosu, vedlejších nosních dutin a trubice spojující střední ucho a hltan (Eustachova trubice). Tím umožňuje volné dýchání nosem. Přípravek Sanorin emulze uvolňuje ucpaný nos při akutní rýmě. Nosní kapky Sanorin emulze mohou používat dospělí a dospívající od 15 let. Jak se přípravek Sanorin emulze používá: Dospělí a dospívající od 15 let si kapou 1-3 kapky přípravku do obou nosních dírek několikrát denně (většinou 3x denně postačuje) v odstupu nejméně 4 » ... a dál?

Produkt SANORIN 0.1% emulze 10 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


SANORIN 0.1% emulze 10 ml - parametry

Název produktu: SANORIN 0.1% emulze 10 ml
Výrobce: IVAX PHARMACEUTICALS
Minimální cena: 55 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sanorin je ozkoušený nosní preparát s indikací na akutní rýmu, při zánětu paranazálních dutin, zánětu Eustachovy trubice s účinnou látkou naphazolini nitras. Indikační skupina

Antitusikum, expektorans

Charakteristika

Sanorin způsobuje zúžení zánětem rozšířených cév nosní sliznice, což vede ke zmenšení otoku sliznice a uvolnění hlenu z nosu, vedlejších nosních dutin a trubice spojující střední ucho a hltan (Eustachovy trubice). Tím je umožněno volné dýchání nosem. Při podání do oka dochází ke zúžení průsvitu cév spojivkové tkáně a k vysušení sliznice spojivkového vaku. Léčebný účinek nastupuje zpravidla do 5 minut a přetrvává 4-6 hodin při aplikaci do nosu a asi 8 hodin při podání do spojivkového vaku. Sanorin 0,5‰ se používá jako nosní kapky k mírnění příznaků u akutní rýmy, zánětu vedlejších nosních dutin a zánětu středního ucha nebo jako oční kapky při zánětu spojivek a při podráždění oka prachem, větrem, kouřem nebo mechanickými vlivy. Dále se podává na doporučení lékaře k opadnutí otoku sliznice při diagnostických zákrocích v nose.

Kontraindikace

Sanorin není vhodný v případě přecitlivělosti nebo alergie na léčivou látku nebo na kteroukoliv další složku Sanorinu. Nejčastějšími projevy přecitlivělosti jsou kožní vyrážka a svědění. Sanorin není vhodný v případě suchých zánětů nosní sliznice (projevuje se pocitem sucha v nose a tvorbou strupů v okolí nosních průduchů) a v případě zeleného zákalu s úzkým úhlem nesmíte Sanorin 0,5‰ vkapávat do oka.

Zvláštní opatrnosti při použití Sanorin 0,5‰ je zapotřebí: - jestliže trpíte závažným onemocněním srdce a cév (srdeční nedostatečnost, vysoký krevní tlak) - jestliže trpíte poruchou látkové přeměny (cukrovka, zvýšená činnost štítné žlázy) - jestliže trpíte nádorem nadledvin (feochromocytom) - jestliže trpíte průduškovým astmatem - jestliže jste léčeni některými léky užívanými k léčbě depresí nebo Parkinsonovy choroby (inhibitory monoaminoxidázy), popř. jinými látkami, které mohou zvyšovat krevní tlak - jestliže používáte kontaktní čočky. Je třeba zabránit přímému kontaktu čoček s kapkami, protože by mohlo dojít k jejich zkalení. Před aplikací Sanorinu 0,5‰ čočky z oka vyjměte a umístěte je zpět až za 15 minut po aplikaci kapek.

Těhotenství a kojení: Sanorin 0,5‰ je možno používat během těhotenství a kojení pouze na doporučení lékaře. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Při současném podávání Sanorinu 0,5‰ a některých léků užívaných k léčbě depresí nebo Parkinsonovy choroby (inhibitory monoaminoxidázy, tricyklická antidepresiva), může dojít ke zvýšení krevního tlaku.

Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu.

Balení

10 ml nosní kapky k uvolnění ucpaného nosu - léčivý přípravek (ATC skupina Nafazolin - R01AA08)- skupina Otorhinolaryngologica PŘÍBALOVÁ INFORMACE Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.