Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Sandra Ingerman: Šamanské cestování - Průvodce pro začátečníky

Knihy

Sandra Ingerman: Šamanské cestování - Průvodce pro začátečníky

Hodnocení: 0x
  • 4

Šamanské cestování - Průvodce pro začátečníky - Ingermanová Sandra Šamanské cestování je technika běžná ve všech domorodých společnostech v celé historii lidstva. Prostřednictvím poslouchání úderů bubnu nebo jiného rytmického bicího nástroje šaman vstupuje do „nevšední reality“ – změněného stavu vědomí mimo čas ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Šamanské cestování - Pr..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sandra Ingerman: Šamanské cestování - Průvodce pro začátečníky koupíte i tady

Specifikace Sandra Ingerman: Šamanské cestování - Průvodce pro začátečníky

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 125 Kč

Šamanské cestování je technika běžná ve všech domorodých společnostech v celé historii lidstva. Prostřednictvím poslouchání úderů bubnu nebo jiného rytmického bicího nástroje šaman vstupuje do „nevšední reality“ – změněného stavu vědomí mimo čas a prostor – aby získal spirituální poučení a léčení, pomáhal druhým a planetě a obnovil rovnováhu s přírodními cykly. Šamanské cestování vám nabízí interaktivní studijní zkušenost pro objevení, jak cestovat způsobem, jímž to tradiční šamani dělají po celá staletí. S » ... a dál?

Produkt Sandra Ingerman: Šamanské cestování - Průvodce pro začátečníky

Sandra Ingerman: Šamanské cestování - Průvodce pro začátečníky - parametry

Název produktu: Sandra Ingerman: Šamanské cestování - Průvodce pro začátečníky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Šamanské cestování - Průvodce pro začátečníky - Ingermanová Sandra Šamanské cestování je technika běžná ve všech domorodých společnostech v celé historii lidstva. Prostřednictvím poslouchání úderů bubnu nebo jiného rytmického bicího nástroje šaman vstupuje do „nevšední reality“ – změněného stavu vědomí mimo čas a prostor – aby získal spirituální poučení a léčení, pomáhal druhým a planetě a obnovil rovnováhu s přírodními cykly. Šamanské cestování vám nabízí interaktivní studijní zkušenost pro objevení, jak cestovat způsobem, jímž to tradiční šamani dělají po celá staletí.S instrukcemi uvedenými v této knize a doprovodným CD mezinárodně uznávaná učitelka Sandra Ingermanová objasňuje a představuje:o původní roli šamana v domorodých kulturách,o jak se setkat a pracovat s vlastními „silovými zvířaty“, učiteli a dalšími pomocnými duchy,o jak se orientovat v dolním, horním a prostředním světě – třech oblastech neviditelné reality,o klíče k úspěšnému šamanskému cestování v naší moderní kultuře.Tato kniha obsahuje fascinující líčení působivých výsledků šamanského cestování a odpovědi na otázky běžné pro většinu začátečníků. Je to srozumitelný průvodce pro zkoumání vizionářských světů šamana.CD obsahuje různě dlouhé nahrávky bubnování pro tři cesty. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět od Maitrea naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.