Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Sandra Brown: Smrtelné nebezpečí

Próza - beletrie

Sandra Brown: Smrtelné nebezpečí

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Strhující thriller začíná děsivým okamžikem, kdy čtyřletá dcerka mladé vdovy Honor objeví na zahradě ležícího muže, z kterého se vyklube Lee Coburn, obviněný ze zabití sedmi lidí. Je nebezpečný, zoufalý a ozbrojený. Tvrdí Honor, že její zesnulý manžel vlastnil něco nesmírně cenného, co pro ni nyní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Smrtelné nebezpečí
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sandra Brown: Smrtelné nebezpečí koupíte i tady

Specifikace Sandra Brown: Smrtelné nebezpečí

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 223 Kč

Strhující thriller začíná děsivým okamžikem, kdy čtyřletá dcerka mladé vdovy Honor objeví na zahradě ležícího muže, z kterého se vyklube Lee Coburn, obviněný ze zabití sedmi lidí. Je nebezpečný, zoufa ... a dál?

Produkt Sandra Brown: Smrtelné nebezpečí

Sandra Brown: Smrtelné nebezpečí - parametry

Název produktu: Sandra Brown: Smrtelné nebezpečí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 223 Kč
Maximální cena: 250 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Strhující thriller začíná děsivým okamžikem, kdy čtyřletá dcerka mladé vdovy Honor objeví na zahradě ležícího muže, z kterého se vyklube Lee Coburn, obviněný ze zabití sedmi lidí. Je nebezpečný, zoufalý a ozbrojený. Tvrdí Honor, že její zesnulý manžel vlastnil něco nesmírně cenného, co pro ni nyní představuje smrtelné nebezpečí. Honor brzy zjišťuje, že nemůže věřit ani lidem, které zná celý život. S Coburnem utíká před neznámou hrozbou a společně se pokoušejí rozplést síť zločineckých machinací. Ukázka z textu Vymrštil se tak rychle, že ani neměla čas

ucuknout, a už vůbec ne se bránit. Udeřil přesně a rychlostí blesku. Střelhbitě jí levou rukou sevřel zezadu krk a pravičkou jí přitiskl zbraň s krátkou hlavní na břicho těsně pod místo, kde se setkávají žebra. Namířil nahoru a doleva, přímo k srdci, které se jí sevřelo strachy. „Kdo ještě tady je?“ Hlasivky jí děsem vypověděly službu; nedokázala promluvit. Stiskl jí zezadu krk a se zlověstným důrazem zopakoval: „Kdo ještě tady je?“ Několikrát to musela zkusit, než se jí podařilo vykoktat: „Moje… moje dce–“ „Kromě toho dítěte ještě někdo?“ Zavrtěla hlavou. Nebo se o to aspoň pokusila. Svíral jí krk smrticí silou.

Cítila tlak každého jeho prstu. Modré oči se do ní zařezávaly jako lasery. „Jestli mi lžete…“ Nemusel hrozbu dopovědět a už zakvílela: „Nelžu, přísahám. Jsme tady samy. Neubližujte nám. Moje dcera… Jsou jí teprve čtyři. Udělám všechno, co řeknete, jenom jí ne–“ „Mami?“ Máme i další knihy této autorky: A mnoho dalších najdete při prohledávání knih autorky Sandry Brownové. Autor : Sandra Brown, Smrtelné nebezpečí je thriller od Sandry Brown . Jednoho dne si čtyřletá holčička hraje na zahradě. Najde muže, který tam leží a volá maminku. Muž se vdově Honor představí jako Lee Coburn, který je obviněný z usmrcení sedmi lidí. Je nebezpečný, na útěku a ozbrojený. Vypráví Honor o jejím zesnulém manželovi a o tom, že právě její muž kdysi vlastnil něco vzácného. Kde ta věc skončila, to nikdo neví, ale pro vdovu a její dcerku to představuje smrtelné nebezpečí . Přestože věřit zločinci vypadá jako špatný nápad, Honor zjišťuje, že lidé, vedle kterých žije již léta, jsou jiní, než čekala. Sice myslela, že je zná celý život, ale přesto už teď ví, že jim v žádném případě nemůže věřit. A tak se stane, že žena, která do té doby žila klidným životem, prchá spolu s Coburnem a snaží se přijít všemu na kloub. To, do čeho se noří, vypadá jako důmyslná síť zločineckých machinaci a pro ženu i dceru představuje smrtelné nebezpečí . Druh sortimentu : Kniha, Smrtelné nebezpečí, Jazyk : Čeština, Počet stran : 336


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.