Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Sandra Brown: Odvážná Sage

Próza - beletrie

Sandra Brown: Odvážná Sage cena od 0 Kč

Sandra Brown: Odvážná Sage

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Texas. Odvážná Sage - Sandra Brown. Sage,mladší sestra bratrů Tylerových, je nyní dospělá mladá žena s vysokoškolským vzděláním, která hledá své místo v životě. Vrací se domů na Vánoce a chtěla by začít pracovat v rodinné firmě, ale bratři s ní nepočítají. Vždyť se má vdávat! Nikdo v rodině ovšem netuší, ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Sandra Brown: Odvážná Sage - parametry

Název produktu: Sandra Brown: Odvážná Sage
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Texas. Odvážná Sage - Sandra Brown. Sage,mladší sestra bratrů Tylerových, je nyní dospělá mladá žena s vysokoškolským vzděláním, která hledá své místo v životě. Vrací se domů na Vánoce a chtěla by začít pracovat v rodinné firmě, ale bratři s ní nepočítají. Vždyť se má vdávat! Nikdo v rodině ovšem netuší, že ze zasnoubení sešlo. Ví o tom pouze Harlan Boyd, který přechodně pro jejich firmu pracuje – muž bez minulosti, bez kořenů a zřejmě i bez budoucnosti. Sice tím Sage dráždí, ale zároveň ji neodolatelně přitahuje...Ukázka z textuOdložil knihu, kterou přinesl ze zadní místnosti, a o krok k ní postoupil. „Cože jsi tak zvědavá, Sage?“ „Nevím. Prostě jsem.“ „Na co jsi ještě zvědavá, kromě mé rodiny?“ „Odkud jsi? Co jsi dělal předtím, než ses seznámil s Chasem v Houstonu? Proč se neobtěžuješ zamykat dveře? Proč sis vybral takový způsob života?“ „Mně se líbí, jak žiju, Sage. Ohromně mi to vyhovuje. Nezamykám dveře, protože nemám nic, co by někdo mohl chtít. Když nic nemáš, ani věci si tě nemohou přivlastnit. Nemusíš si dělat starosti, že tě někdo připraví o něco cenného. Jsem rád, že mě nic takového netíží.“ Pokročil ještě o krok, až stáli těsně u sebe. Špičkami bot se otřel o její boty. Jeho blízkost v tom tichém, nehybném přívěsu ji zahltila. Když na ni tak soustředěně shlížel pronikavýma modrýma očima, naháněl jí trochu strach. „Zeptej se mě na něco jiného, Sage.“ „Odpověděl jsi mi na všechny otázky,“ řekla zadýchaně. „Nic jiného už nechci ani nepotřebuju vědět.“ Publikace: Texas. Odvážná Sage - Sandra Brown. Sandra BrownováIKAR 2012Kniha, čeština, 240 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.