Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Sandra Brown: Exkluzivně

Próza - beletrie

Sandra Brown: Exkluzivně

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Exkluzivně - Sandra Brown. S Barrií Travisovou, reportérkou nízkorozpočtové televizní stanice, se spojí první dáma země a nabídne jí životní příležitost. Prezidentova žena, zničená žalem ze ztráty jediného syna, naznačuje, že její dítě mohlo být zavražděno, a chce pro ně sjednat spravedlnost. Je odhodlaná ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Exkluzivně
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Sandra Brown: Exkluzivně

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 206 Kč

... a dál?

Produkt Sandra Brown: Exkluzivně

Sandra Brown: Exkluzivně - parametry

Název produktu: Sandra Brown: Exkluzivně
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 206 Kč
Maximální cena: 206 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Exkluzivně - Sandra Brown. S Barrií Travisovou, reportérkou nízkorozpočtové televizní stanice, se spojí první dáma země a nabídne jí životní příležitost. Prezidentova žena, zničená žalem ze ztráty jediného syna, naznačuje, že její dítě mohlo být zavražděno, a chce pro ně sjednat spravedlnost. Je odhodlaná zjistit pravdu za každou cenu - a Barrie jí přislíbí pomoc. S pomocí záhadného Graye Bonduranta, který býval prezidentovým asistentem, tajemství Bílého domu odhalí. Nejdřív ale musí svést boj s mocnými silami, které usilují o to, aby jistá mladá reportérka zmizela…Ukázka z textuNeuhnul před Bondurantovým mrazivým, nesmiřitelným, upřeným pohledem a posilnil se douškem silné kávy. "Počítám, že nebude stačit, když řeknu, že mě to mrzí." "To sotva. Odvolej psy, Clete." "Nemůžu. Už to zašlo příliš daleko. Už to nedokážu ovlivnit." "Nesmysl. Ty jsi to spustil, ty to můžeš zarazit. Nebo jsou všechny ty tvoje vychloubačné řeči o tom, jakou máš moc, jenom mlácení prázdné slámy?" Bondurant byl důstojný protivník. Nějakými řečmi se nenechá odbýt. Clete se rozhodl přejít k věci. "Co chceš?" "Chci najít Vanessu a vrátit ti ji. Ale nemůžu potřebovat, aby mi přitom FBI dýchala na krk." "Vanesse už nebezpečí nehrozí." "Ty tomu věříš?" "Je v Tabor Housu." "Já vím, kde je." Cletovi vrtalo hlavou, kde k té informaci přišel, ale věděl, že nemá smysl se ptát. "Včera večer jsem mluvil s Dexem Leopoldem. Teď to tam šéfuje. Dal jsem mu jasně na srozuměnou, aby mi ji hleděl v pořádku vrátit." Publikace: Exkluzivně - Sandra Brown. Barrie Travisová není slavná, je však velice dobrou reportérkou nízkorozpočtové televizní stanice. Možná právě proto se s ní...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.