Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Sandra Brown: Bílý žár

Knihy

Sandra Brown: Bílý žár

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Bílý žár - Sandra Brown. Otázky pracovních podmínek, rodinný spor, vražda a vášeň vzplanou v městečku Destiny v Louisianě bílým žárem, když se Sayre Lynchová vrátí po deseti letech domů, na pohřeb svého bratra Dannyho. Od rodiny se dozví, že Danny spáchal sebevraždu, ale po znepokojivém setkání na hřbitově ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Bílý žár
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Sandra Brown: Bílý žár

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 206 Kč

... a dál?

Produkt Sandra Brown: Bílý žár

Sandra Brown: Bílý žár - parametry

Název produktu: Sandra Brown: Bílý žár
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 206 Kč
Maximální cena: 206 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Bílý žár - Sandra Brown. Otázky pracovních podmínek, rodinný spor, vražda a vášeň vzplanou v městečku Destiny v Louisianě bílým žárem, když se Sayre Lynchová vrátí po deseti letech domů, na pohřeb svého bratra Dannyho. Od rodiny se dozví, že Danny spáchal sebevraždu, ale po znepokojivém setkání na hřbitově a podivném rozhovoru se zástupcem šerifa začne Sayre tušit, že ve hře je něco víc. Černá ovce rodiny, z níž se stala sanfranciská návrhářka interiérů, tedy zůstane ve městě, aby zjistila, co se v posledních dnech bratrova života skutečně odehrálo. Opět se přitom střetne se svým otcem Huffem Hoylem, vlivným majitelem slévárny, která v městečku představuje největší zdroj pracovních míst a tvrdého vykořisťování. Sayre se musí postavit i svému bezohlednému, samolibému bratru Chrisovi, který je Huffovým předpokládaným dědicem, a stane se první ženou, která se kdy odvážila proniknout do pekelné výhně slévárny, z níž plyne veškerý rodinný majetek. Na každém kroku se přitom střetává s Huffovým přitažlivým právníkem Beckem Merchantem, neodolatelným navzdory tomu, že představuje všechno, čím Sayre pohrdá.Ukázka z textuPodpatky se jí bořily do měkké půdy, a tak si je stáhla a nesla je za úzké pásky na patě. Bahno jí chladilo chodidla. Nebýt jejího společníka, možná by se do bahna natáhla. "Řekl jsem snad něco špatně?" zeptal se. Otočila se k němu. "Nechte si ty okouzlující způsoby, ano? Plýtváte silami. Mezi okouzlujícími muži jsem vyrostla. Z první ruky vím, jak falešné takové chování může být. V každém případě pro mě ztratilo půvab před hodně dlouhou dobou, pane Merchante." "Říkejte mi Beck. A co přesně se vám nelíbí? Okouzlování nebo muži?" "Vy se mi nelíbíte." "Neznáte mě." Hořce se zasmála. "Já vás znám. Znám vás, protože jste přesně jako oni," řekla a máchla rukou směrem k domu. Publikace: Bílý žár - Sandra Brown. Sandra BrownIKAR 2006Kniha, čeština, 440 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.