MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Nealkoholické nápoje » Čaje » Srovnání cen Salvia Paradise White Monkey - Bílá opice 25 g

Čaje

Salvia Paradise White Monkey - Bílá opice 25 g

Hodnocení: 1x
  • 4

White Monkey - Bílá opice 25 g. Výhodné balení 25 g jen za 59 Kč. White Monkey neboli bílá opice je známý čínský čaj pocházející z oblasti Fujian. Jedná se o vysoce jakostní pravý zelený čaj, který je někdy díky vysokému podílu ochmýřených tipsů mylně považován za čaj bílý. White Monkey nabízí nálev světle žluté až ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Doporučujeme Salvia Paradise White Monkey - Bílá opice 25 g

Specifikace Salvia Paradise White Monkey - Bílá opice 25 g

Kategorie Čaje
Výrobce Salvia paradise
Nejnižší cena 60 Kč

100% čistý White Monkey neboli bílá opice je známý čínský čaj pocházející z oblasti Fujian. Jedná se o vysoce jakostní pravý zelený čaj, který je někdy díky vysokému podílu ochmýřených tipsů mylně považován za čaj bílý. ... a dál?

Produkt Salvia Paradise White Monkey - Bílá opice 25 g

Salvia Paradise White Monkey - Bílá opice 25 g - parametry

Název produktu: Salvia Paradise White Monkey - Bílá opice 25 g
Výrobce: Salvia paradise
Minimální cena: 60 Kč
Maximální cena: 60 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

White Monkey - Bílá opice 25 g. Výhodné balení 25 g jen za 59 Kč. White Monkey neboli bílá opice je známý čínský čaj pocházející z oblasti Fujian. Jedná se o vysoce jakostní pravý zelený čaj, který je někdy díky vysokému podílu ochmýřených tipsů mylně považován za čaj bílý. White Monkey nabízí nálev světle žluté až nazelenalé barvy s jemným a mimořádně čistým aroma.Chuť je delikátní, květinová s náznakem sladkého medu. Zelený čaj zná lidstvo více jak 5 tisíc let a je vnímán jako základní čaj. Největšími producenty jsou Čína a Japonsko. Je součástí východní medicíny, kde mu přisuzují až magické účinky. Spojován je s mnoha rituály i kulturními tradicemi zejména v zemích jihovýchodní Asie. Obecně má zelený čaj svěží vůni a jemnější chuť než čaj černý. Sušené lístky by měly být zelené, pevné a lesklé. Jedná se o čaj, který prošel minimální oxidací. Čajovník čínský působí jako antioxidant a podporuje fyzickou a mentální aktivitu. Pití čaje je vhodné pro udržení zdravého chrupu, podporuje stav kostí a kůže. Je doporučován při regulaci hmotnosti, je schopen normalizovat hladinu glukózy v krvi a metabolismus tuků. Podporuje normální zdraví srdce. Doporučená příprava: Tři čajové lžičky (8 g) přelijeme 500 ml vody o teplotě 75 °C a louhujeme 2–3 min., poté scedíme. Z tohoto čaje lze připravit až tři nálevy. S každým dalším nálevem je vhodné dobu louhování prodloužit o jednu minutu. Zákonné zařazení: Pravý čaj zelený Složení: 100% White Monkey


Přidat recenzi pro Salvia Paradise White Monkey - Bílá opice 25 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Salvia Paradise Planoucí zeleň - Yong XI HUO Qing 70 g

Salvia Paradise Planoucí zeleň - Yong XI HUO Qing 70 g

Planoucí zeleň - Yong XI HUO Qing 70 g. Výhodné balení 70 g jen za 219 Kč. Yong Xi Huo Qing neboli Planoucí zeleň je nejvyšší třída pravého zeleného čaje, který pochází z Číny, z provincie Anhui. Díky tvaru a barvě svinutých listů je vzhledově srovnatelný »

od 222 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Milky Oolong 50 g

Salvia Paradise Milky Oolong 50 g

Milky Oolong 50 g. Výhodné balení 50 g jen za 139 Kč. Milky oolong je výjimečný mléčný čaj z čínské provincie Fujian. Lístky se nechávají zavadat v mléčné páře, jsou několikanásobně máčeny v mléčné esenci a poté rolovány. Čaj tak získá nezaměnitelnou »

od 148 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Japan Sencha 50 g

Salvia Paradise Japan Sencha 50 g

Japan Sencha 50 g. Výhodné balení 50 g jen za 129 Kč. Japan Sencha je špičkový japonský tradiční čaj, který je pěstován na otevřených plantážích. Vyznačuje se až 2 cm dlouhými plochými lístky tmavě smaragdové barvy. Na japonských trzích Sencha zaujímá až »

od 131 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Japan Bancha 50 g

Salvia Paradise Japan Bancha 50 g

Japan Bancha 50 g. Výhodné balení 50 g jen za 89 Kč. Japan Bancha je základní čaj, který lze nalézt v každé japonské domácnosti. Někdy je označován za čaj tříletý, což je odvozeno od stáří listů, které jsou pro jeho výrobu sbírány. Bancha se vyznačuje »

od 90 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Se Chung China Oolong 50 g

Salvia Paradise Se Chung China Oolong 50 g

Se Chung China Oolong 50 g. Výhodné balení 50 g jen za 64 Kč. Se Chung China je výtečný čaj typu oolong pocházející z čínské provincie Fujian. Nálev je barvy světle zelené až zelené s chutí travnatou, decentně květinovou a se sladkým dozvukem. Je vhodný »

od 70 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Vietnam Tra Nam Sao OP 50 g

Salvia Paradise Vietnam Tra Nam Sao OP 50 g

Vietnam Tra Nam Sao OP 50 g. Výhodné balení 50 g jen za 62 Kč. Vietnam Tra Nam Sao OP je vietnamský čaj, který je řazen k nejsilnějším zeleným čajům na trhu. Svým obsahem kofeinu převyšuje kávu a je známo, že dokáže povzbudit jako energetický drink. Nese »

od 64 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Shou mei special - Obočí dlouhého věku 15 g

Salvia Paradise Shou mei special - Obočí dlouhého věku 15 g

Shou mei special - Obočí dlouhého věku 15 g. Výhodné balení 15 g jen za 40 Kč. Shou Mei je překládán také jako obočí dlouhého věku nebo starcovo obočí. Jedná se o základní třídu bílého čaje pocházejícího z Číny, oblasti Fujian. Jeho chuť je kulatá, bez »

od 41 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Pai Mu Tan - Bílá pivoňka BIO 15 g

Salvia Paradise Pai Mu Tan - Bílá pivoňka BIO 15 g

Pai Mu Tan - Bílá pivoňka BIO 15 g. Výhodné balení 15 g jen za 36 Kč. Pai Mu Tan znamená v překladu bílá pivoňka. Jedná se o pravý bílý čaj z Číny s velmi jemnou chutí a vůní. Má příjemný podíl tipsů, které jsou bohatě ochmýřené. Sušení je prováděno na »

od 39 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.