MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Nealkoholické nápoje » Čaje » Srovnání cen Salvia Paradise Saturejka nať 100 g

Čaje

Salvia Paradise Saturejka nať 100 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Saturejka nať 100 g. Výhodné balení 100 g jen za 45 Kč. Saturejka pochází z oblastí kolem Černého moře, z východního Středomoří a jižní Evropy, kde tvoří součást stálo zelených porostů. Známe dva druhy saturejek horskou a zahradní. Oba tyto druhy lze použít stejně. Saturejka je částečně vytrvalá letnička. Dorůstá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Doporučujeme Salvia Paradise Saturejka nať 100 g

Specifikace Salvia Paradise Saturejka nať 100 g

Kategorie Čaje
Výrobce Salvia paradise
Nejnižší cena 45 Kč

100% čistá Saturejka podporuje přirozenou obranyschopnost – imunitní systém. Lze ji užívat jako čaj, ale i jako koření do pokrmů, jak již bylo zmíněno výše. Saturejka harmonizuje a udržuje normální trávicí funkce, udržuje trávicí komfort. Jsou známé i účinky antioxidační. ... a dál?

Produkt Salvia Paradise Saturejka nať 100 g

Salvia Paradise Saturejka nať 100 g - parametry

Název produktu: Salvia Paradise Saturejka nať 100 g
Výrobce: Salvia paradise
Minimální cena: 45 Kč
Maximální cena: 45 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Saturejka nať 100 g. Výhodné balení 100 g jen za 45 Kč. Saturejka pochází z oblastí kolem Černého moře, z východního Středomoří a jižní Evropy, kde tvoří součást stálo zelených porostů. Známe dva druhy saturejek horskou a zahradní. Oba tyto druhy lze použít stejně. Saturejka je částečně vytrvalá letnička. Dorůstá výšky okolo 30 centimetrů a šířky okolo 20 centimetrů. V létě kvete malými bílými kvítky se světle fialovým nádechem. Aromaticky nasládlé zelené lístky jsou oválné, špičaté. Je oblíbená v Evropě a v Americe a známá pod názvem „fazolová bylina“, neboť používá-li se k fazolovým pokrmům, pomáhá zabraňovat následnému nadýmání. FYTOTERAPEUTICKÉ ÚČINKY SATUREJKY: Saturejka ve formě čaje lehce zvyšuje krevní tlak, pomáhá na zánět žaludku a tenkého střeva, uvolňuje plynatost střev, pomáhá při akutním a chronickém průjmu. Dále stimuluje činnost celého trávicího traktu, aktivizuje podžaludeční žlázu – pankreas, pomáhá vyhánět střevní parazity, tlumí pocit žízně u diabetiků a celkově posiluje organismus. Saturejka má ještě jedno neobvyklé uplatnění – vyvolává v lidském organismu pohlavní svěžest, čímž přispívá ke zbavení frigidity u žen a impotence u můžu. SATUREJKA JAKO KOŘENÍ: Jako koření sloužila saturejka již ve starověké kuchyni. Ve střední Evropě je známá od devátého století. Ve středověku se pěstovala v zahradách jako koření a svařená s vínem se doporučovala starším lidem k utužení jejich zdraví. Saturejka obsahuje až dvě procenta silice, osm procent tříslovin, slizy, pryskyřice a jiné účinné látky. Třísloviny mají proti průjmové účinky, silice působí proti nadýmání, podporuje chuť k jídlu, usnadňuje trávení a má mírný antiseptický a močopudný účinek. Saturejku dáváme do všech pokrmů kam dáváme pepř. Zvlášť vhodná je k přípravě zvěřiny, k nakládání zeleniny, do luštěninových pokrmů, kapusty, do bílých smetanových zeleninových polévek, rajčatového salátu, bylinkového másla a majonézy (výtažek z článku od Simona Grygárková, Dis) a #160 Minimální množství nákupu je 10 g


Přidat recenzi pro Salvia Paradise Saturejka nať 100 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.