MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Nealkoholické nápoje » Čaje » Srovnání cen Salvia Paradise Šalvěj list 1 kg

Čaje

Salvia Paradise Šalvěj list 1 kg

Hodnocení: 1x
  • 4

Šalvěj list 1 kg. Výhodné balení 1 kg jen za 319 Kč. Salvia pochází z latinského slova léčit. Od šalvěje je odvozen i název našeho obchodu Salvia Paradise(R). Původně jsme byli zaměřeni na příbuznou šalvěj divotvornou, nicméně tu kvůli negativnímu postoji repres. orgánů nesmíme distribuovat. Šalvěj divotvorná byla ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Doporučujeme Salvia Paradise Šalvěj list 1 kg

Specifikace Salvia Paradise Šalvěj list 1 kg

Kategorie Čaje
Výrobce Salvia paradise
Nejnižší cena 406 Kč

100% čistá Šalvěj lékařská list pro obranyschopnost našich dýchacích cest, pro naše trávení, vliv na pocení, vlasy, kosti, klouby, hormonální rovnováhu, zdraví žen, menopauzální komfort. ... a dál?

Produkt Salvia Paradise Šalvěj list 1 kg

Salvia Paradise Šalvěj list 1 kg - parametry

Název produktu: Salvia Paradise Šalvěj list 1 kg
Výrobce: Salvia paradise
Minimální cena: 406 Kč
Maximální cena: 406 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Šalvěj list 1 kg. Výhodné balení 1 kg jen za 319 Kč. Salvia pochází z latinského slova léčit. Od šalvěje je odvozen i název našeho obchodu Salvia Paradise(R). Původně jsme byli zaměřeni na příbuznou šalvěj divotvornou, nicméně tu kvůli negativnímu postoji repres. orgánů nesmíme distribuovat. Šalvěj divotvorná byla užívána a #160; na spirituální úrovni, zatímco šalvěj lékařská vždy k fytoterapii přímé.

Šalvěj lékařská byla používána od pradávna jako pomocník všeho druhu. Legenda již z 10 stol. praví, že arabští lékaři věřili, že šalvěj dokáže prodloužit život až do stadia nesmrtelnosti. Zatímco jiní lékaři mnohem později deklamovali přísloví "proč by měl člověk zemřít, který na své zahradě pěstuje šalvěj". Za všemi těmito příslovími pravděpodobně stojí fakt, že antioxidační vlastnosti šalvěje se projevují i po smrti tkáně. Tedy byla používána ke konzervování masa, které se pak nekazilo. Antioxidačně-konzervační účinek je srovnatelný s průmyslovými konzervanty. Šalvěj lékařská vykazuje antiseptickou aktivitu. Využití šalvěje: Konzervace jídla- při cestě do přírody přidat trochu šalvěje do bagety, ryby, masa, apod. Máte jistotu, že neproděláte otravu žluklými tuky.

Šalvěj lékařská je vhodná pro ženské zdraví. Má vliv na premenopausální konfort, normalizuje menstruaci a udržuje zdraví ženy. Šalvěj se doporučuje při nadměrném pocení a pro udržení normálního respiračního zdraví. Šalvěj lékařská kontroluje výši hormonů, má vliv na jejich vyváženost, tím je prospěšná při boji s řídnutím vlasů. Šalvěj je prospěšnou pro normální trávicí zdraví. Je známo, že je schopna podporovat přirozenou obranyschopnost - imunitní systém. Šalvěj kuchyňská v kapslích (200mg/cps) hraje roli ve zdraví kostí a kloubů.

Tradiční použití: Na vnější poranění např. kolem domu, rozemnout a přiložit několik listů.

Vnitřní: Jednu až dvě čajové lžičky sušené šalvěje lékařské přelijeme 250 ml horké vody. Necháme 5 min louhovat, poté scedíme a užíváme 3 šálky denně. Na kloktadlo užijeme dvojnásoběk sušiny, množství vody zůstane stejné. Kloktáme 3x denně po jídle. Surovina pro přípravu bylinného čaje - nálevu


Přidat recenzi pro Salvia Paradise Šalvěj list 1 kg

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.