MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Nealkoholické nápoje » Čaje » Srovnání cen Salvia Paradise Kontryhel nať 50 g

Čaje

Salvia Paradise Kontryhel nať 50 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Kontryhel nať 50 g. Výhodné balení 50 g jen za 35 Kč. Kontryhel obecný-Alchemilla vulgaris Kontryhel obecný je královnou bylinek zejména pro řešení ženských obtíží. Jen málokterá bylinka dokáže pomoci při tolika neduhách žen. Kontryhel je u nás hojně rostoucí vytrvalá bylina. Typický je tvar listu kontryhele, odtud ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Doporučujeme Salvia Paradise Kontryhel nať 50 g

Specifikace Salvia Paradise Kontryhel nať 50 g

Kategorie Čaje
Výrobce Salvia paradise
Nejnižší cena 50 Kč

100% čistý Kontryhel nať pro zdravou menstruaci, trávení, klouby, svaly, pro osvěžení našeho těla. ... a dál?

Produkt Salvia Paradise Kontryhel nať 50 g

Salvia Paradise Kontryhel nať 50 g - parametry

Název produktu: Salvia Paradise Kontryhel nať 50 g
Výrobce: Salvia paradise
Minimální cena: 50 Kč
Maximální cena: 50 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kontryhel nať 50 g. Výhodné balení 50 g jen za 35 Kč. Kontryhel obecný-Alchemilla vulgaris Kontryhel obecný je královnou bylinek zejména pro řešení ženských obtíží. Jen málokterá bylinka dokáže pomoci při tolika neduhách žen. Kontryhel je u nás hojně rostoucí vytrvalá bylina. Typický je tvar listu kontryhele, odtud pramení i jeden z lidových názvů „husí nožka“. V úžlabí listu pak můžeme zejména po ránu najít kapku ranní rosy, jež byla v minulosti považována za magickou a využívala se k hledání kamene mudrců. Nebeská rosa jak se kapkám také přezdívalo sloužila i jako magická pleťová voda. Kontryhel známe pod mnoha názvy: lat. Alchemilla vulgaris, kondolík, alchemilka, rosička nebo také ženský plášť. Poslední název naznačuje, že bylinka je zasvěcena zejména ženám a jejich neduhám. Známý švýcarský léčitel Künzel i český uznávaný léčitel J.A.Zentrich stály za názorem, že kontryhel je jednou z nejpřínosnějších bylin pro ženy vůbec . Kontryhel je vhodný pro zdraví téměř celého genitálního ženského ústrojí. Ženám může prospívat od počátků dospívání až po období přechodu. Kontryhelu se užívá při nepravidelné menstruaci a k úpravě menstruačního cyklu. Pravidelný menstruační cyklus je zvláště důležitý pro ženy snažící se o otěhotnění. Přesněji mohou díky pravidelnosti vypočítat plodné dny a zvýšit tím možnost početí. Pro vyvolání menstruace se pije kontryhelový čaj posledních 14 dní menstruačního cyklu. Užívá se při křečových bolestech. Přispívá k snadnějšímu průběhu menstruace a zmírňuje nadměrné krvácení. Zároveň pomáhá kontryhel tišit pre-menstruační syndrom. I ženy v přechodu využijí schopnost kontryhele tlumit potíže spojené s menopauzou. Mnoho žen, ale i mužů trpí tzv. pocitem těžkých nohou, pramenící z problémů žil. Ocenit by mohly kontryhelový čaj, který přispívá k cévnímu i žilnímu zdraví. Také trávení a střevní peristaltice prospěje. Pro zdraví svalů kloubů je doporučována posilující koupel ve výluhu konryhelové nati. Užívá se také při respiračních obtížích . Užívanou částí kontryhele je nať a listy. Ty obsahují až 8% tříslovin, silice, hořčiny a flavonoidy. tradiční užití: 1 polévkovou lžíci sušené byliny zalijeme 250ml vroucí vody. Necháme 10 minut vylouhovat, scedíme a můžeme pít. Užíváme 1-4 šálky denně.


Přidat recenzi pro Salvia Paradise Kontryhel nať 50 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Salvia Paradise Kostival lékařský kořen 150 g

Salvia Paradise Kostival lékařský kořen 150 g

Kostival lékařský kořen 150 g. Výhodné balení 150 g jen za 69 Kč. Kořen kostivalu lékařského je zpracováván v potravinářském standardu, avšak dle vyhlášky č. 225/2008 Sb. nesmí být kostival lékařský použit jako potravina či doplněk stravy. Salvia »

od 96 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Lichořeřišnice větší plod 70 g

Salvia Paradise Lichořeřišnice větší plod 70 g

Kopřiva dvoudomá - Urtica dioica Kopřiva dvoudomá je velice známá a poměrně rozšířená rostlina dorůstající se výšky až 150 cm. Využitelná je celá rostlina včetně kořenů. Nabízíme list kopřivy, který je ve fytoterapii »

od 81 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Lopuch větší kořen 100 g

Salvia Paradise Lopuch větší kořen 100 g

Lopuch větší kořen 100 g. Výhodné balení 100 g jen za 69 Kč. Lopuch větší, lat. Arctium lappa, je vysoká dvouletka dorůstající výšky až 2,7 m. Předmětem sběru je kořen, který je vřetenovitý, šedohnědý, uvnitř bílý a někdy sahá až do hloubky 80 cm. Listy »

od 70 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Mochna husí nať 50 g

Salvia Paradise Mochna husí nať 50 g

Mochna husí - nať 50 g. Výhodné balení 50 g jen za 33 Kč. Mochna husí Mochna husí (Potentilla anserina) je víceleté bylina dorůstající výšky 10-50cm. Je hojně rozšířena. Můžeme ji nalézt prakticky v celé Evropě, ale i Kanadě, USA, Chile, Číně, Dálném »

od 49 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.