MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Nealkoholické nápoje » Čaje » Srovnání cen Salvia Paradise Eleuterokok Sibiřský ženšen kořen 100 g

Čaje

Salvia Paradise Eleuterokok Sibiřský ženšen kořen 100 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Eleuterokok - Sibiřský ženšen kořen 100 g. Výhodné balení 100 g jen za 45 Kč. Eleuterokok ostnitý - Eleuterococcus senticosus - Eleuterokok - čertův kořen - sibiřský ženšen Eleuterokok ostnitý - Eleutherococcus senticosus neboli Sibiřský ženšen pochází z východní Asie (Dálný východ) a z povodí řek Ussuri a Amuru - ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Salvia Paradise Eleuterokok Sibiřský ženšen kořen 100 g

Specifikace Salvia Paradise Eleuterokok Sibiřský ženšen kořen 100 g

Kategorie Čaje
Výrobce Salvia paradise
Nejnižší cena 95 Kč

Eleuterokok ostnitý pochází z východní Asie (Dálný východ) a z povodí řek Ussuri a Amuru. Jeho domovem je např. Přímořský a Chabarovský kraj, Sachalin a Amurská oblast Ruska, dále Korea, Japonsko a Čína. Eleuterokok je známý adaptogen. Jako adaptogen nespecificky zvyšuje obranyschopnost organismu proti zátěži – stresu (fyzickému, psychickému, chemickému aj.), schopnost vyrovnat se snadněji se škodlivinami nebo nepříznivými podmínkami prostředí. Eleuterokok má pozitivní vliv na psychický stav a duševní výkonnost. » ... a dál?

Produkt Salvia Paradise Eleuterokok Sibiřský ženšen kořen 100 g

Salvia Paradise Eleuterokok Sibiřský ženšen kořen 100 g - parametry

Název produktu: Salvia Paradise Eleuterokok Sibiřský ženšen kořen 100 g
Výrobce: Salvia paradise
Minimální cena: 95 Kč
Maximální cena: 95 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Eleuterokok - Sibiřský ženšen kořen 100 g. Výhodné balení 100 g jen za 45 Kč. Eleuterokok ostnitý - Eleuterococcus senticosus - Eleuterokok - čertův kořen - sibiřský ženšen Eleuterokok ostnitý - Eleutherococcus senticosus neboli Sibiřský ženšen pochází z východní Asie (Dálný východ) a z povodí řek Ussuri a Amuru - jeho domovem je např. Přímořský a Chabarovský kraj, Sachalin a Amurská oblast Ruska, dále Korea, Japonsko a Čína. Eleuterokok je známý a #160 adaptogen. Jako adaptogen nespecificky zvyšuje obranyschopnost organizmu proti zátěži - stresu (fyzickému, psychickému, chemickému aj.), schopnost vyrovnat se snadněji se škodlivinami nebo nepříznivými podmínkami prostředí. Eleuterokok má pozitivní vliv na psychický stav a duševní výkonnost. Podporuje odolnost organismu proti negativním vlivům okolí. a #160 Používá se jako prostředek při velké námaze, duševním a fyzickém vypětí. Eleuterokok se užívá k relaxaci a podpoření dobré nálady. Normalizuje hladinu cukru v krvi i krevní tlak. Eleuterokokivň ovlivňuje imunitní systém, čehož se využívá při napadení organismu. a #160 Užívá se nejen pro podporu fyzické a duševní kondice a kognitivní výkonnosti zdravých lidí, ale i jako podpůrný prostředek pro zvýšení odolnosti a zotavení při vyčerpání organismu. Eleuterokok přispívá k duševní a fyzické síle a je nám antioxidantem užitečným při podpoře imunitní obrany. Uplatňuje se při udržení respiračního zdraví a svěžího dýchání. Pro své účinky bývá přirovnáván k ženšenu pravému odtud odvozený název sibiřský ženšen. a #160 Obsahové látky: Sibiřský ženšen se poslední dobou stává středem zájmu významných světových pracovišť. V kořenu bylo zjištěno asi 10 eleuterosidů, vitamíny C a E, celá řada prvků nezbytných pro organismus jako např. bor., vápník, chrom, měď, železo, draslík, hořčík, mangan, sodík, fosfor, stroncium, zinek. Dále obsahuje sacharidy a polysacharidy (škrob, glukózu), silice, vosk, pektiny, antokyany a pryskyřice. Použití: Lžíci kořenu přelijeme 0,5l vroucí vody. Zpočátku je lepší nižší dávkování později zvýšit. Dávkování je individuální. Doporučuje se takové, aby člověk cítil jemné povzbuzení, nikoliv přebuzení. Harmonizuje nástup spánku, ale nedoporučuje se užívat před spánkem. Surovina pro přípravu bylinného čaje Minimální množství nákupu je 10 g


Přidat recenzi pro Salvia Paradise Eleuterokok Sibiřský ženšen kořen 100 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.