Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Horolezecké boty » Podobné produkty Saltic Falco boty

Horolezecké boty

Saltic Falco boty

Hodnocení: 1x
  • 4

Technická lezečka se zapínáním na suchý zip se přizpůsobí jakémukoli povrchu. Díky koženému upínacímu křídlu je možné přesné a pohodlné dotažení. Lezečky na suchý zip Saltic Falco technicky konstruovaná ponožka s Velcro zakončením, která uspokojí každého lezce.

Radost vám udělá:
  • 4.91667
skladem
OCÚN CREST LU boty

OCÚN CREST LU boty

Ocún lezečky Crest LU Lezecké boty Ocún   Crest LU jsou určeny především začínajícím lezcům . Jsou univerzální a velmi pohodlné , což zaručuje rovný profil, téměř nulová asymetrie a podlná pata. Lezečky jsou kvalitně ogumovány, včetně špičky, »

od 1 250 Kč

v 7 obchodech

 OCÚN CREST QC boty

OCÚN CREST QC boty

Ocún lezečky Crest QC Velmi pohodlná lezečka , která je charakteristická rovným profilem, téměr nulovou asymetrií a dobře padnoucí patou. Ocún lezečky Crest QC  jsou určeny začínajícím lezcům . Díky slipperové konstrukci s jedním suchým zipem snadno »

od 1 161 Kč

v 6 obchodech

OCÚN PEARL LU 4 UK boty

OCÚN PEARL LU 4 UK boty

Pearl LU je léty prověřená výkonnostní lezečka s radikálním prohnutím a s mírnou asymetrií. Podešev Grippin Sticky zajistí výborné tření na malých stupech i v plotnách. Speciální střih ručí za optimální kombinaci pevnosti a citlivosti této lezečky. O »

od 1 699 Kč

v 5 obchodech

Ocún RockPillars REBEL QC boty

Ocún RockPillars REBEL QC boty

Ocún lezečky Rebel QC Tyto lezečky jsou určené všem lezcům: od lezců, kteří lezou jen tak pro radost, po lezce s vysokými ambicemi. Asymetrická konstrukce a prohnutí boty dělají z lezeček Ocún   Rebel QC  HighEnd boty. Při výrobě byla věnována »

od 1 880 Kč

ve 3 obchodech

OCÚN STRIKE QC boty

OCÚN STRIKE QC boty

Ocún lezečky Strike QC Ocún lezečky Strike QC jsou typické all-roundové lezečky pro široké spektrum lezců vhodné pro celodenní lezení . Lehká asymetrie boty jí poskytuje sportovní charakter. Je pro ty, kteří potřebují dostatek výkonu při zachování »

od 1 272 Kč

ve 4 obchodech

OCÚN STRIKE LU 3 UK boty

OCÚN STRIKE LU 3 UK boty

Strike LU patří do kategorie all-round lezeček - to znamená, že je všestranně použitelná v různých lezeckých disciplínách a skýtá dostatečné pohodlí i při delším nošení. Lehká asymetrie a systém rychlého šněrování pro přesnější a pevnější fixaci nohy jí »

od 1 399 Kč

ve 2 obchodech

Ocún Hero QC Boty

Ocún Hero QC Boty

Ocún lezečky Hero QC Elegantní dětský model lezeček pro malé i nejmenší lezce. Ocún lezečky Hero QC mají rychlozapínání na suchý zip, jsou provedeny v atraktivní limetkové barvě. Lezečky jsou tvarovány s ohledem na pohodlí dětské nohy a splňují »

od 891 Kč

ve 2 obchodech

OCÚN Oxi QC boty

OCÚN Oxi QC boty

Ocún lezečky Oxi QC Pohodlné a asymetrické lezečky  s větším prohnutím vhodné pro moderní výkonnostní lezce. Jsou určené pro sportovní lezení, bouldering i trénink na umělé stěně. Lezečky Ocún Oxi QC  mají vysoké ogumování špičky. Lepička přes celou patu »

od 1 881 Kč

ve 2 obchodech

OCÚN Rival boty

OCÚN Rival boty

Ocún lezečky Pearl Lety prověřená výkonnostní lezečka s radikálním prohnutím a s mírnou asymetrií , která je speciálně určena pro úzkou nohu.   Lezečka Ocún Pearl  má podešev Grippin Sticky , která zajišťuje výborné tření na malých stupech i v plotnách . »

od 1 250 Kč

ve 2 obchodech

OCÚN OZONE LADY 3 boty

OCÚN OZONE LADY 3 boty

Ozone Lady přináší všechny přednosti boty Ozone s důrazem na specifika anatomie ženské nohy. Ozone Lady je výrazně asymetrická, anatomicky tvarovaná lezečka – moderní zbraň závodní a výkonnostní lezkyně. Je velmi přesná na mikrostupech, na lištách i v »

od 1 832 Kč

ve 3 obchodech

Ocún Rebel LU Boty

Ocún Rebel LU Boty

Ocún lezečky Rebel LU Výkonné univerzální lezečky, které jsou určeny nejen lezcům s vysokými ambicemi, ale i těm, co lezou pro radost, ať už na skále či umělé stěně. Díky asymetrické konstrukci a prohnutí mají lezečky Ocún Rebel LU charakter high-end »

od 1 611 Kč

ve 2 obchodech

Ocún Ozone Boty

Ocún Ozone Boty

Ocún lezečky Ozone  Pro svůj asymetrický tvar a anatomické tvarování jsou tyto lezečky velmi oblíbené u všech lezců a vřele je doporučuje tým WorkSafety! Obrovský úspěch těchto lezeckých bot podpořily také výsledky testů renomovaných lezeckých periodik, »

od 2 061 Kč

ve 3 obchodech

OCÚN RENTAL QC 3 boty

OCÚN RENTAL QC 3 boty

Rental QC je pohodlná bota navržená s důrazem na vysokou životnost a vybavená doplňky pro provoz v půjčovně u umělé stěny. Podešev je ohnutá přes špičku, kterou chrání 6 mm silné pogumování. Pro provoz v půjčovně je vybavena dobře viditelným označením »

od 1 521 Kč

ve 3 obchodech

Ocún Diamond Boty

Ocún Diamond Boty

Ocún lezečky Diamond Lezečky ocení především soutěžní a výkonnostní lezci. Lezečky Ocún Diamond jsou silně asymetrické a velmi prohnuté boty navržené pro nejlepší výkon. Jejich vlastnosti vyniknou zejména na drobných stupech , v lištách a dírkách nebo při »

od 2 151 Kč

ve 3 obchodech

OCÚN OZONE PLUS 4 UK lezečky

OCÚN OZONE PLUS 4 UK lezečky

Ozone Plus nabízí lezcům s širším chodidlem všechny přednosti lezečky Ozone. Ozone Plus je výrazně asymetrická, anatomicky tvarovaná lezečka – moderní zbraň závodního a výkonnostního lezce. Je velmi přesná na mikrostupech, na lištách i v dírkách. Díky »

od 2 061 Kč

ve 3 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.