Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Horolezecké boty » Podobné produkty Saltic Falco boty

Horolezecké boty

Saltic Falco boty

Hodnocení: 1x
  • 4

Technická lezečka se zapínáním na suchý zip se přizpůsobí jakémukoli povrchu. Díky koženému upínacímu křídlu je možné přesné a pohodlné dotažení. Lezečky na suchý zip Saltic Falco technicky konstruovaná ponožka s Velcro zakončením, která uspokojí každého lezce.

Radost vám udělá:
  • 4.88889
skladem
OCÚN CREST LU boty

OCÚN CREST LU boty

Ocún lezečky Crest LU Lezecké boty Ocún   Crest LU jsou určeny především začínajícím lezcům . Jsou univerzální a velmi pohodlné , což zaručuje rovný profil, téměř nulová asymetrie a podlná pata. Lezečky jsou kvalitně ogumovány, včetně špičky, »

od 1 192 Kč

v 6 obchodech

OCÚN PEARL LU 4 UK boty

OCÚN PEARL LU 4 UK boty

Pearl LU je léty prověřená výkonnostní lezečka s radikálním prohnutím a s mírnou asymetrií. Podešev Grippin Sticky zajistí výborné tření na malých stupech i v plotnách. Speciální střih ručí za optimální kombinaci pevnosti a citlivosti této lezečky. O »

od 1 697 Kč

v 5 obchodech

 OCÚN CREST QC boty

OCÚN CREST QC boty

Ocún lezečky Crest QC Velmi pohodlná lezečka , která je charakteristická rovným profilem, téměr nulovou asymetrií a dobře padnoucí patou. Ocún lezečky Crest QC  jsou určeny začínajícím lezcům . Díky slipperové konstrukci s jedním suchým zipem snadno »

od 1 112 Kč

v 5 obchodech

La Sportiva Mega Ice Evo boty

La Sportiva Mega Ice Evo boty

Mega Ice Evo je určena pro výkonnostní lezecké aktivity. Karbonová mezipodešev zajistí snadné upevnění maček Black Diamond Raptor . Technologie Vibram XS Grip2 poskytne maximální stabilitu.

od 9 982 Kč

v 1 obchodě

Ocun Hero boty

Ocun Hero boty

Pohodlné botičky pro malé hrdiny a hrdinky I malí lezci a lezkyně chtějí podávat hrdinské výkony. Hero QC je navržena tak, aby jim v tom pomohla. Poskytuje dokonalé pohodlí a snadné obouvání a zouvání. Splňuje ortopedické požadavky kladené na dětskou »

od 889 Kč

ve 3 obchodech

OCÚN OZONE LADY 3 boty

OCÚN OZONE LADY 3 boty

Ozone Lady přináší všechny přednosti boty Ozone s důrazem na specifika anatomie ženské nohy. Ozone Lady je výrazně asymetrická, anatomicky tvarovaná lezečka – moderní zbraň závodní a výkonnostní lezkyně. Je velmi přesná na mikrostupech, na lištách i v »

od 1 890 Kč

ve 3 obchodech

OCÚN OZONE PLUS 4 UK lezečky

OCÚN OZONE PLUS 4 UK lezečky

Soutěžní lezečka jedinečné inovativní konstrukce v širší verzi Ozone Plus nabízí lezcům s širším chodidlem všechny přednosti lezečky Ozone. Ozone Plus je výrazně asymetrická, anatomicky tvarovaná lezečka – moderní zbraň závodního a výkonnostního lezce. Je »

od 1 832 Kč

ve 3 obchodech

OCÚN RENTAL QC 3 boty

OCÚN RENTAL QC 3 boty

Pohodlná lezečka pro celodenní lezení Strike QC je lezečka pro široké spektrum lezců. Lehká asymetrie jí poskytuje sportovní charakter, zatímco se polstrovaný jazyk stará o vyšší komfort při delším nošení. Zapínání na suchý zip umožňuje snadné a rychlé »

od 1 519 Kč

ve 3 obchodech

Saltic Nio boty

Saltic Nio boty

Hadinka Nio jsou určené pro lezení ve spárách se svými oblíbenými lezečkami na nohou. Poskytuje vynikající ochranu před odřením a poraněním kotníku.

od 583 Kč

v 1 obchodě

Saltic Saphir boty

Saltic Saphir boty

Pohodlné lezečky určené pro dlouhé cesty v horách. Jsou vybaveny gumovou ochranou kotníku a prstové části pro lezení ve spárách. Díky Shock absorber systému poskytují skvělý komfort. Lezečky do hor Saltic Saphir lezečka koncipovaná pro dlouhé cesty v »

od 1 447 Kč

ve 2 obchodech

Ocún RockPillars HERO QC boty

Ocún RockPillars HERO QC boty

I malí lezci a lezkyně chtějí podávat hrdinské výkony. Hero QC je navržena tak, aby jim v tom pomohla. Poskytuje dokonalé pohodlí a snadné obouvání a zouvání. Splňuje ortopedické požadavky kladené na dětskou obuv. Pro lezce, kteří se ještě nenaučili »

od 792 Kč

v 1 obchodě

Saltic Tanaka boty

Saltic Tanaka boty

Lezečky Tanaka splňují všechny požadavky pro moderní lezení, jako je dobré tření, vysoká citlivost, okrajová tuhost a hlavně pohodlnost. Pásky po celém nártu zajišťují rovnoměrné utažení. Univerzální lezečky Saltic Tanaka pro extrémní požadavky moderního »

od 1 325 Kč

ve 2 obchodech

La Sportiva Miura Ice Boty

La Sportiva Miura Ice Boty

La Sportiva Miura - dámské lezecké boty Dámské lezečky Miura jsou vyráběny a zdokonalovány už více než deset let, takže by vás neměly v žádném případě zklamat. Jedná se o všestranné boty, které můžete nazout jak při lezení po horolezecké stěně tak i při »

od 2 302 Kč

ve 2 obchodech

Ocún Diamond Boty

Ocún Diamond Boty

Ocún lezečky Diamond Lezečky ocení především soutěžní a výkonnostní lezci. Lezečky Ocún Diamond jsou silně asymetrické a velmi prohnuté boty navržené pro nejlepší výkon. Jejich vlastnosti vyniknou zejména na drobných stupech , v lištách a dírkách nebo při »

od 2 241 Kč

v 1 obchodě

Ocún Ozone Boty

Ocún Ozone Boty

Ocún lezečky Ozone  Pro svůj asymetrický tvar a anatomické tvarování jsou tyto lezečky velmi oblíbené u všech lezců a vřele je doporučuje tým WorkSafety! Obrovský úspěch těchto lezeckých bot podpořily také výsledky testů renomovaných lezeckých periodik, »

od 2 061 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.