MENU

Srovnání cen » Zboží pro děti » Hračky » Modely hraček » Srovnání cen Safari Sluneční soustava 663616

Modely hraček

Safari Sluneční soustava 663616

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 0609366663616

SAFARI Sluneční soustavaPopis:Vesmír je jedním z nejvíce fascinujících prostředí a děti velicezajímá, jak funguje. Proč jim tedy nepřiblížit to, co je nám ve vesmírunejblíže – sluneční soustavu. Sadu devíti modelů tvoří realistickéminiatury Slunce a planet (Merkur, Venuše, Země, Mars, Jupiter, Saturn, Uran ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Doporučujeme Safari Sluneční soustava 663616

Nejlevnější nabídky

Specifikace Safari Sluneční soustava 663616

Kategorie Modely hraček
Výrobce Safari
Nejnižší cena 259 Kč

Vesmír je jedním z nejvíce fascinujících prostředí a děti velice zajímá, jak funguje. Proč jim tedy nepřiblíž to, co je nám ve vesmíru nejblíže – sluneční soustavu. Sadu devíti modelů tvoří realistické miniatury Slunce a planet (Merkur, Venuše, Země, Mars, Jupiter, Saturn, Uran a Neptun). Sada umožňuje detailně zkoumat jednotlivé planety a Slunce, a nechá vás se inspirovat k bližšímu seznámení. Názvy a další informace nalezenete na blistru, jehož součástí je i plastová podstava. Práci s pomůckou je možné rozšířit » ... a dál?

Produkt Safari Sluneční soustava 663616

Safari Sluneční soustava 663616 - parametry

Název produktu: Safari Sluneční soustava 663616
Výrobce: Safari
Minimální cena: 259 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

SAFARI Sluneční soustavaPopis:Vesmír je jedním z nejvíce fascinujících prostředí a děti velicezajímá, jak funguje. Proč jim tedy nepřiblížit to, co je nám ve vesmírunejblíže – sluneční soustavu. Sadu devíti modelů tvoří realistickéminiatury Slunce a planet (Merkur, Venuše, Země, Mars, Jupiter, Saturn, Uran aNeptun).Sada umožňuje detailně zkoumat jednotlivé planety a Slunce, a nechá vásse inspirovat k bližšímu seznámení.Názvy a další informace nalezenete na blistru, jehož součástí jei plastová podstava.Rozměry a specifikace:Rozměry balení: 25,4 cm x 19,7 cm x 2,2 cmDoporučený věk: 4+Safari Ltd.Safari Ltd. je americká firma zaměřená na výrobu ekologických hraček.Na jejím počátku v roce 1982 byla dětská karetní hra na téma ohroženédruhy zvířat. V roce 1986 firma podepsala licenční smlouvu s CarnegieMuseum of Natural History. Tato licence umožnila vyrábět autentické modelydinosaurů ve spolupráci s jejich nejlepšími paleontology. S postupnýmrozrůstáním firmy se začala rozšiřovat i série modelů, které se užneomezovaly jen na dinosaury, ale nabízely pohled na celý svět.Hlavní myšlenkou firmy Safari Ltd. je „učit se hrou“. Navrhuje figurkyzvířat tak, aby byly naprosto autentické a svou kvalitou co možná nejvíceodpovídaly skutečnosti. Díky svému ručnímu zpracování je každývýrobek jedinečný. Vzhledem k stále novým vědeckým objevům jsou figurkyneustále aktualizovány, mají tak pozitivní vliv na vzdělávání dítětev oblasti přírody a její ochrany. I proto jsou velmi oblíbenouvzdělávací pomůckou pedagogů celého světa. Touto koncepcí si firmaSafari Ltd. vysloužila řadu ocenění za podporu vzdělanosti a významochrany životního prostředí a ohrožených druhů.V současné době firma Safari Ltd. nabízí nejen samostatné modely, alei figurky, které jsou tématicky zařazeny do sad, a to podle oblastí, kde sevyskytují, nebo podle svého živočišného druhu. Můžete se tak detailněseznámit se zvířaty Arktidy, pouště, oceánu a jiných oblastí, nebozkoumat druhy žab, motýlů, velryb a spousty dalších. Safari Ltd. všakneopomíjí ani svět lidí a jeho historii a dílo, a tak můžete poznatnejvýznamnější stavby světa, občanskou válku v Americe, idiány, pravouafrickou vesnici, ale dokonce i dopravní prostředky a vesmír. Pro opravdovésběratele jsou k dispozici rozšířené sady!Samostatnou kapitolou výrobků firmy Safari Ltd. jsou produkty z kolekceSafariology. Jedná se o soubor pomůcek do přírody a modely pro pozorováníživota živočichů a rostlin. Tato kolekce zahrnuje dalokohledy, kompasy,krabičky na brouky, lupy a spoustu dalších nástrojů pro bádání, alei životní cykly několika druhů zvířat a rostlin, jako je např. mořskáželva, kuře, komár, včela, či fazole, ba dokonce i vývoj člověka odsvého prapočátku až dodnes.Po tři generace firma Safari Ltd. pokračuje kupředu s jasnou vizí. Rokco rok vytváří stále nové hračky, které vzdělávají a ukazují našimdětem kouzla života na této planetě. Safari Ltd Sluneční soustava

Sada znázorňující sluneční soustavu planet a Slunce.

Tato jedinečná didaktická pomůck


Přidat recenzi pro Safari Sluneční soustava 663616

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: Mýdlová laboratoř

Albi: Mýdlová laboratoř

S touto sadou si vytvoříte opravdová mýdla vhodná na mytí nebo jako ozdobu do koupelny. Vytvořte si originální dárky pro kamarádky, maminky nebo babičky. Mýdlová laboratoř obsahuje kromě mýdlového základu barviva, třpytky, formičky a nádoby pro »

od 449 Kč

v 6 obchodech

Albi Moje první experimenty

Albi Moje první experimenty

Kreativní sada doporučený věk od 6 let. Kreativní sada z edice Hraj si a poznávej nabízí zvídavým a chytrým dětem spoustu zajímavých experimentů. Zábavnou formou seznamuje se základy fyziky, chemie nebo třeba optiky.Milují vaše děti experimenty? Potom tu »

od 388 Kč

v 5 obchodech

Alexander Paměť 3D společenská hra

Alexander Paměť 3D společenská hra

Hra od 5 let je skvělým tréninkem postřehu a paměti, dále učí barvy a prostorovou představivost. Jedná se o skvělou zábavou i pro celou rodinu. Naučně – paměťová hra. Úkolem hráče je zpaměti poskládat kostky do prostoru, podle vzoru na kartě, kterou si »

od 183 Kč

v 8 obchodech

Ses Tenis s bublinami

Ses Tenis s bublinami

Věděli jste, že se dají bubliny odrážet? Zkuste si to sami s raketou a silným SES mýdlovým roztokem. Použijte nástroj na vyfukování bublin a udělějte bublinu velikostí tenisového míčku. A teď se snažte udržet bublinu ve vzduchu jak dlouho to jen půjde. »

od 243 Kč

ve 3 obchodech

Lamps Pěnové magnety Domácí zvířátka

Lamps Pěnové magnety Domácí zvířátka

Figurky magnetické, celkem 31 dílků, doporučený věk od 3 let. Seznamte vaše děti s hospodářskými zvířátky na farmě. Pěnové magnety Farma od Roter Käfer obsahují celkem 31 dílků se zvířátky a jejich mláďaty a můžete je snadno připevnit na magnetickou »

od 179 Kč

ve 4 obchodech

Lamps Pěnové magnety Dopravní prostředky

Lamps Pěnové magnety Dopravní prostředky

Didaktická hračka pro kluky, doporučený věk od 36 měsíce . Malé děti milují hry s magnetickými obrázky, ať už třeba na lednici nebo na speciální magnetické tabuli. V této sadě najdou pěnové magnety v podobě různých pracovních strojů, dopravních prostředků »

od 179 Kč

ve 3 obchodech

Lamps Pěnové magnety Zoo

Lamps Pěnové magnety Zoo

Figurky magnetické, celkem 29 dílků, doporučený věk od 3 let. Seznamte vaše děti se zvířátky v zoologické zahradě. Pěnové magnety Zoo od Roter Käfer obsahují celkem 29 dílků se zvířátky a můžete je snadno připevnit na magnetickou tabuli, ledničku nebo »

od 199 Kč

ve 2 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.