Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Šádek Jiří: Start with Click 2

Učebnice/Odborná literatura

Šádek Jiří: Start with Click 2

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní sešit. 4.-5. (respektive 3.-.5.) ročnících ZŠ. Cílem je především prvotní motivace dětí s důrazem na získání správných počátečních návyků. Pozornost se věnuje všem čtyřem základním jazykovým dovednostem, ale také znalostem z jiných předmětů. Jazykově vede k dosažení úrovně A1 SERR pro jazyky. Po gramatické i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83901
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Šádek Jiří: Start with Click 2

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 77 Kč

Publikace: Start with Click 2 PS. Oblíbený dvoudílný soubor učebnic angličtiny určený pro výuku ve 4. – 5. (resp. 3. – 5.) ročníku ZŠ. Cílem je především prvotní motivace ... Publikace: Start with Click 2 PS. ... a dál?

Produkt Šádek Jiří: Start with Click 2

Šádek Jiří: Start with Click 2 - parametry

Název produktu: Šádek Jiří: Start with Click 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 77 Kč
Maximální cena: 116 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní sešit. 4.-5. (respektive 3.-.5.) ročnících ZŠ. Cílem je především prvotní motivace dětí s důrazem na získání správných počátečních návyků. Pozornost se věnuje všem čtyřem základním jazykovým dovednostem, ale také znalostem z jiných předmětů. Jazykově vede k dosažení úrovně A1 SERR pro jazyky. Po gramatické i lexikální stránce jsou učebnice zpracovány podle osnov MŠMT ČR. Učebnice jsou barevné s velkým množstvím fotografií a ilustrací, které na děti působí motivačně. Důkladné zpracování látky a probírání po malých krocích umožňuje zvládnutí uvedených jevů předtím, než se postoupí dále. Při rychlejším postupu je možno využít komiksových příběhů v závěru témat k dalšímu rozšíření. Děti jsou vedeny k samostatnosti a v pravidelném oddílu "My miniportfolio" hodnotí pokroky, které udělaly. Učebnice je doplněna pracovním sešitem. Výbornou pomůckou jsou audionahrávky (CD nebo audiokazety) namluvené rodilými mluvčími, které obsahují také říkanky, písničky a veškerou slovní zásobu po lekcích. Pro učitele jsou velkou oporou podrobně zpracované metodické příručky s řadou námětů pro práci žáků v hodinách i doma. Řada učebnic pokračuje pro 2.stupeň ZŠ souborem učebnic pod názvem Way to Win. Publikace: Start with Click 2 PS. Oblíbený dvoudílný soubor učebnic angličtiny určený pro výuku

ve 4. – 5. (resp. 3. – 5.) ročníku ZŠ. Cílem je

především prvotní motivace ... Publikace: Start with Click 2 PS. Start with Click 2. Start with Click 2 od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz WorkbookFRAUSKniha, čeština, 80 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.