Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Šádek J., Karásková M.: Start with Click New 1 - pracovní sešit

Učebnice/Odborná literatura

Šádek J., Karásková M.: Start with Click New 1 - pracovní sešit

Hodnocení: 1x
  • 4

Angličtina pro 3. ročník ZŠ. letošním roce vychází přepracované vydání oblíbené řady učebnic angličtiny Start with Click. Autoři reagovali na posun začátku povinné výuky cizího jazyka a po průzkumu mezi učiteli přepracovali původní dva díly řady na díly tři – rozpracovali lekce s náročnějším učivem a doplnili ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Šádek J., Karásková M.: Start with Click New 1 - pracovní sešit koupíte i tady

Specifikace Šádek J., Karásková M.: Start with Click New 1 - pracovní sešit

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 109 Kč

Součástí sady je pracovní sešit s různorodými cvičeními. ... a dál?

Produkt Šádek J., Karásková M.: Start with Click New 1 - pracovní sešit

Šádek J., Karásková M.: Start with Click New 1 - pracovní sešit - parametry

Název produktu: Šádek J., Karásková M.: Start with Click New 1 - pracovní sešit
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 445 Kč
Ušetríte až: 336 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Angličtina pro 3. ročník ZŠ. letošním roce vychází přepracované vydání oblíbené řady učebnic angličtiny Start with Click. Autoři reagovali na posun začátku povinné výuky cizího jazyka a po průzkumu mezi učiteli přepracovali původní dva díly řady na díly tři – rozpracovali lekce s náročnějším učivem a doplnili učebnice o nová témata tak, aby byly sady ideálně využitelné pro 3., 4. a 5. ročník ZŠ. Cílem řady je především prvotní motivace dětí s důrazem na získání správných počátečních návyků. Pozornost je věnována všem čtyřem základním jazykovým dovednostem, ale také znalostem z jiných předmětů. Učebnice jsou barevné, obsahují množství motivujících fotografií a ilustrací. Důkladné zpracování látky a probírání po malých krocích umožňuje zvládnutí uvedených jevů. Při rychlejším postupu je možné využít komiksové příběhy v závěru témat k dalšímu rozšíření slovní zásoby. Děti jsou vedeny k samostatnosti a v pravidelném oddílu „My miniportfolio“ hodnotí pokroky, které udělaly. Součástí sady je pracovní sešit s různorodými cvičeními. Výbornou pomůckou jsou audionahrávky na CD, které obsahují texty, říkanky, písničky a veškerou slovní zásobu po lekcích a jsou namluveny rodilými mluvčími. Pro učitele jsou velkou oporou podrobně zpracované příručky s řadou námětů pro práci žáků v hodinách i doma. Publikace: Start with Click New 1 PS - Šádek J.;Karásková M.. Součástí sady je pracovní sešit s různorodými cvičeními. Děti jsou

vedeny k samostatnosti a v pravidelném oddílu „My miniportfolio"

hodnotí pokroky, které udělaly. Publikace: Start with Click New 1 PS - Šádek J.;Karásková M.. Pracovní sešit Start with Click New 1 obsahuje různorodá cvičení na doplňování, logické myšlení i zapamatování učiva. Ilustrované hry a hádanky v publikaci jsou pro žáky jistě významným lákadlem. Start with Click New 1 příručka učitele, angličtina pro 3. ročník základní školy, je zpracována podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.