Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Sabine Ebert: Kletba porodní báby

Próza - beletrie

Sabine Ebert: Kletba porodní báby

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Uplynulo téměř pět let od Christianovy smrti a Marta i Lukas stále ještě trpí ztrátou milovaného muže a přítele. Navíc se nezadržitelně blíží den, kdy vládu v Míšeňské marce převezme krutý Albrecht, nejstarší syn markraběte Oty. Navzdory hrozícímu nebezpečí nechtějí Marta a Lukas prchnout, protože musí plnit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.00468

Jaké má kniha
Kletba porodní báby
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sabine Ebert: Kletba porodní báby koupíte i tady

Specifikace Sabine Ebert: Kletba porodní báby

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 263 Kč

Uplynulo téměř pět let od Christianovy smrti a Marta i Lukas stále ještě trpí ztrátou milovaného muže a přítele. Navíc se nezadržitelně blíží den, kdy vládu v Míšeňské marce převezme krutý Albrecht, nejstarší syn markraběte Oty. ... a dál?

Produkt Sabine Ebert: Kletba porodní báby

Sabine Ebert: Kletba porodní báby - parametry

Název produktu: Sabine Ebert: Kletba porodní báby
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 263 Kč
Maximální cena: 283 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Uplynulo téměř pět let od Christianovy smrti a Marta i Lukas stále ještě trpí ztrátou milovaného muže a přítele. Navíc se nezadržitelně blíží den, kdy vládu v Míšeňské marce převezme krutý Albrecht, nejstarší syn markraběte Oty. Navzdory hrozícímu nebezpečí nechtějí Marta a Lukas prchnout, protože musí plnit Christianův odkaz a starat se o skoro už dospělé děti. Klára se má provdat, přestože je tajně zamilovaná do markraběcího mladšího syna a Thomas sní o tom, že se připojí ke křížové výpravě císaře Barbarossy směřující do Svaté země… Máte i další díly z této série? My ano! Co takhle je koupit všechny a ušetřit na poštovném? Tajemství porodní báby 1. díl Osudy porodní báby 2. díl Rozhodnutí porodní báby 3. díl Kletba porodní báby 4. díl Sen porodní báby 5. díl Ukázka z textu Rutger vytáhl dýku a přitiskl ji Martě na hrdlo. Bez obtíží drobnou ženu tiskl k zemi jednou rukou. „Nemůžete tu čarodějnici zabít, dokud svou kletbu nevezme zpátky!“ zarazil ho

Albrecht, který byl zlostí bez sebe. „Ale k tomu ji přinutíme! Hoďte ji do žaláře! Odebírám jí její šlechtický stav, od této chvíle má stejnou hodnotu jako poslední děvečka nebo žebračka. Hřivnu stříbra dostane ten, kdo ji přinutí prokletí zrušit – je úplně jedno, jak se mu to podaří!“ „To nebude dlouho trvat,“ vmísil se Elmar. „No, ženská, chceš vidět, jak umírá tvůj muž?“ Marta se zachvěla i ve svém vynuceně pokorném pokleku a Elmar se vítězně zasmál. „Ale tak moc vám to neulehčíme. Tvůj muž nezemře rychlou smrtí. Oba půjdete na mučidla. Jeden budete slyšet bolestný řev toho druhého. Zrádce uslyší, jak si to banda nadržených chlapů rozdává s jeho děvkou, a ona zase, jak její milovaný řve, když mu stahují z těla pruhy kůže, vyvracejí prsty a pálí ho žhavým železem. Budeš to poslouchat den a noc a nikdy nezapomeneš, že trpěl kvůli tobě. Dokud se nepodvolíš a kletbu neodvoláš!“


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.