Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen S. A. Lektor: Autodiagnostika OBD II/EOBD

Knihy

S. A. Lektor: Autodiagnostika OBD II/EOBD cena od 0 Kč

S. A. Lektor: Autodiagnostika OBD II/EOBD

Hodnocení: 0x
  • 4

Unikátní kniha o diagnostice vozidel přes systém OBD II / EOBD, která na tuzemském trhu není a v takové podobě nebyla. Čtenář se dozví co jsou chybové kódy pohonné jednotky (kódy P0001-P0999) podle normy OBD II, jaké mají příznaky a příčiny, co je tolik obávaný Rediness code (kód připravenosti - kvůli kterému ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

S. A. Lektor: Autodiagnostika OBD II/EOBD - parametry

Název produktu: S. A. Lektor: Autodiagnostika OBD II/EOBD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Unikátní kniha o diagnostice vozidel přes systém OBD II / EOBD, která na tuzemském trhu není a v takové podobě nebyla. Čtenář se dozví co jsou chybové kódy pohonné jednotky (kódy P0001-P0999) podle normy OBD II, jaké mají příznaky a příčiny, co je tolik obávaný Rediness code (kód připravenosti - kvůli kterému vyhazují na STK)), jaké je potřebné zařízení na čtení kódů přes OBD systém aj. Chcete si koupit starší auto a chcete vědět, že ŘJ nehlásí závady a když hlásí tak jaké? Kupte si tuto knihu a po jejím přečtení vědět už budete a šikovný řidič si některé závady může sám odstranit dříve než půjde na STK. Speciální kódy v rozsahu P1000-P3000 nejsou uvedeny, neboť se jedná převážně o firemní kódy a u různých výrobců se jejich obsah dosti liší. S.A. Lektor MSc NEPTUN 2016 Grafická úprava a sazba: NEPTUN Ilustrations: NEPTUN Cover: NEPTUN Vydal: Nakladatelství NEPTUN, Brno Autor: Neuvedený Autodiagnostika OBD II / EOBD - od authora a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu

Martinus.cz Kniha se zabývá autodiagnostikou vozidel přes tzv.konektor OBD. Vysvětluje všechny důležité části podílející se na emisích a chodu motoru. Hlavní část knihy pak velmi podrobně popisuje všechny OBD kódy P 0-999, které jsou platné pro všechna vozidla s implementovaným systémem OBD II/EOBD.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.