Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Růžena Kolářová, Jiří Bohuněk: Fyzika pro 6. ročník základní školy

Učebnice/Odborná literatura

Růžena Kolářová, Jiří Bohuněk: Fyzika pro 6. ročník základní školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice je součástí osvědčené čtyřdílné řady. Je zpracovaná v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem. V jednotlivých článcích je uvedeno stručné vysvětlení nových poznatků a ukázky jejich využití v denním životě, ale i návody na pozorování a provádění pokusů. V závěru ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Fyzika pro 6. ročník zá..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Růžena Kolářová, Jiří Bohuněk: Fyzika pro 6. ročník základní školy koupíte i tady

Specifikace Růžena Kolářová, Jiří Bohuněk: Fyzika pro 6. ročník základní školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 105 Kč

Učebnice je součástí osvědčené čtyřdílné řady. Je zpracovaná v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem. V jednotlivých článcích je uvedeno stručné vysvětlení nových poznatků a ukázky jejich využití ... a dál?

Produkt Růžena Kolářová, Jiří Bohuněk: Fyzika pro 6. ročník základní školy

Růžena Kolářová, Jiří Bohuněk: Fyzika pro 6. ročník základní školy - parametry

Název produktu: Růžena Kolářová, Jiří Bohuněk: Fyzika pro 6. ročník základní školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 105 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 73 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice je součástí osvědčené čtyřdílné řady. Je zpracovaná v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem.

V jednotlivých článcích je uvedeno stručné vysvětlení nových poznatků a ukázky jejich využití v denním životě, ale i návody na pozorování a provádění pokusů. V závěru každého článku je shrnutí toho, co je užitečné si zapamatovat. V učebnici jsou zařazeny i laboratorní úlohy a výsledky úloh.

Řadu učebnic nově doplňuje příručka pro učitele, jejíž první část může být pro učitele fyziky jednou z inspirací při tvorbě ŠVP. V druhé části příručky jsou podrobná řešení úloh ze všech čtyř učebnic opatřená doplňujícími poznámkami jak k možným dalším variantám úloh, tak radami a zkušenostmi z realizace pokusů. V závěru je uvedena literatura a webové stránky, kde lze nalézt další informace k fyzice, její historii i k využití fyzikálních poznatků.

OBSAH:

Předmluva 1 Vlastnosti látek a těles Stavba látek Elektrické vlastnosti látek Magnetické vlastnosti látek 2 Měření fyzikálních veličin Měření délky Měření objemu tělesa Měření hmotnosti tělesa Hustota Měření času Měření teploty těles 3 Elektrický obvod Elektrický proud Magnetické pole elektrického proudu Rozvětvený elektrický obvod Laboratorní úlohy 1 - 3 Rejstřík Výsledky úloh

Schválilo MŠMT č.j. 29328/2007-22 dne 5.2.2008 k zařazení do seznamu učebnic pro základní školy jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací předmět fyzika s dobou platnosti 6 let. Učebnice vznikla přepracováním osvědčené řady učebnic na základě připomínek učitelů.. Učebnice vznikla přepracováním osvědčené řady učebnic na základě připomínek učitelů ZŠ a odborné skupiny Fyzikální pedagogické sekce JČMF pro výuku fyziky na ZŠ.Obrázky,úlohy i pokusy jsou zařazeny hned za příslušný výkladový článek.Na konci učebnice jsou laboratorní úlohy a výsledky úloh.Pro každý ročník je učebni ce doplněna pracovním sešitem. Z obsahu: Vlastnosti látek a těles, Měření fyzikálních veličin,Elektrický obvod, Laboratorní úlohy


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.