Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Ruta Sepetys: Potrhaná křídla

Próza - beletrie

Ruta Sepetys: Potrhaná křídla

Hodnocení: 1x
  • 4

Potrhaná křídla - Ruta Sepetysová. New Orleans padesátých let – zábava, saxofony, intriky i černá ruka mafie. Josie Moraineová přišla do města „velké pohody“ s matkou. S matkou, která jí slibovala panenku, když bude hodná, ale nikdy si na to pak nevzpomněla, s matkou, která byla prostitutkou a milovala drahé šperky, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Potrhaná křídla
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ruta Sepetys: Potrhaná křídla koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Ruta Sepetys: Potrhaná křídla

  • 5

Herikcz88, 25. listopadu 2015

Knížka se mi velmi líbila, netrpělivě jsem s každou další kapitolou očekávala, co se v ději změní, jak se posune dál :) i když se mi hlavě promítnul jistý scénář toho, jak by příběh mohl pokračovat, tak se snad nikdy nestalo tak, jak jsem si přesně myslela :D


Specifikace Ruta Sepetys: Potrhaná křídla

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 170 Kč

New Orleans padesátých let – zábava, saxofony, intriky i černá ruka mafie. Josie Moraineová přišla do města velké pohody s matkou. S matkou, která jí slibovala panenku, když bude hodná, ale nikdy si na to pak nevzpomněla, s matkou, která byla prostitutkou a milovala drahé šperky, s matkou, která se o ni neuměla a možná ani nechtěla postarat. Josie se ale dokázala postavit na vlastní nohy a má hlavu plnou snů. Dokáže si je však splnit? Dokáže se vymanit z bahna Čtvrti, které se ji snaží stáhnout » ... a dál?

Produkt Ruta Sepetys: Potrhaná křídla

Ruta Sepetys: Potrhaná křídla - parametry

Název produktu: Ruta Sepetys: Potrhaná křídla
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 170 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Potrhaná křídla - Ruta Sepetysová. New Orleans padesátých let – zábava, saxofony, intriky i černá ruka mafie. Josie Moraineová přišla do města „velké pohody“ s matkou. S matkou, která jí slibovala panenku, když bude hodná, ale nikdy si na to pak nevzpomněla, s matkou, která byla prostitutkou a milovala drahé šperky, s matkou, která se o ni neuměla a možná ani nechtěla postarat. Josie se ale dokázala postavit na vlastní nohy a má hlavu plnou snů. Dokáže si je však splnit? Dokáže se vymanit z bahna Čtvrti, které se jí snaží stáhnout dolů? A dokáže se vyrovnat s lidskými slabostmi, zradami a křivdami a poznat, kde je pravda? Od autorky světově uznávaného románu V šedých tónech další kniha, která vás nenechá chladnými, s postavami, které vám budou ožívat před očima. Ruta Sepetysová svou druhou knihou dokázala spisovatelsky vyspět a právem se zařadila mezi významné autory současnosti. Potrhaná křídla - Ruta Sepetysová od nakladatelství Oikoymenh v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.